Policejní auto na rychlostní silnici R35 u Olomouce zasypalo kamení z nákladního auta. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění.
Na silnici R35 na 278,5 kilometru ve směru na Ostravu se ve čtvrtek odpoledne stala dopravní nehoda. Z nákladního vozu vypadlo kamení přímo na policejní auto, uvedla policejní mluvčí Marie Štrbáková.
Náklad nebyl dostatečně zajištěný a poškodil služební vůz policie. "Nikdo se při nehodě nezranil, škoda byla vyčíslená na pět tisíc korun,“ uvedla mluvčí s tím, že alkohol u řidičů nebyl zjištěn.
ČTĚTE TAKÉ:
Opilý Ukrajinec ujel v Praze od nehody. Poté nabořil zasahující policisty
Policisté přestupek potrestali pokutou.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz