U Bělé pod Bezdězem se razilo osobní auto se dvěma motorkami. Jednu zraněnou ženu z motorky do liberecké nemocnice transportoval vrtulník.
Vážná zranění utrpěla v sobotu odpoledne žena po střetu osobního vozidla a dvou motorek na silnici 38 u Bělé pod Bezdězem na Mladoboleslavsku. Ženu odvážel do nemocnice vrtulník, potvrdil informace Mediafaxu policejní mluvčí Ladislav Mareš.
Podle mluvčího se před šestnáctou hodinou u odbočky na Bělou pod Bezdězem střetlo osobní auto nejprve s jedním motorkářem, teprvé poté do nich najel druhý motocyklista.
ČTĚTE TAKÉ:
U nehody motorkáře ve Varnsdorfu zasahoval vrtulník
"Zatím nevíme, jestli žena motorku řídila, nebo jela jako spolujezdkyně," dodal mluvčí s tím, že záchranáři přivolali vrtulník.
Rozsah zranění ženy se nepodařilo zjistit. Příčinu srážky vyšetřují dopravní policisté.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz