APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Výrobci televizorů dostali trest za cenový kartel

Antimonopolní úřad udělil letos pěti výrobcům televizorů rekordní pokutu. Celkem budou muset společnosti zaplatit takřka padesát dva milionů korun.

Firmy se podle úřadu měly v letech 1998 až 2004 nelegálně dohodnout na cenách televizorů, a radikálně tak ovlivnit trh. Na kartelu se dohromady podílelo 8 firem, tři ale trestu uniknou.

Podívejte se na reportáž TV Nova pod titulkem článku.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz