APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Bavič Berlusconi chce zakázat prostituci. Sám si ale užívá!

Bavič Berlusconi chce zakázat prostituci. Sám si ale užívá!
Zdroj: oficiální zdroj

Italský premiér Silvio Berlusconi, proslulý skandály s prostitutkami, v pátek oznámil, že se chystá postavit mimo zákon pouliční prostituci. Prohlášení vyvolalo mezi jeho protivníky posměch, píše agentura AFP.

"Kdyby to nebylo k pláči, bylo by to k smíchu,“ řekla k tomu Donatella Porettiová z opoziční Demokratické strany. "Od tak zkušeného příjemce sexuálních služeb bychom očekávali liberálnější postoj,“ podotkla.

Podívejte se, jak se baví italský premiér s prostitutkou

ČTĚTE TAKÉ:

Berlusconi mi za sex zaplatil 10 tisíc eur, tvrdí prostitutka Nadia



Berlusconi je zapleten do několika sexuálních skandálů. Prostitutka Nadia před několika dny vypověděla, že jí Berlusconi zaplatil za dvě schůzky 10 000 eur. Řekla, že nočních akcí v premiérově rezidenci Villa Certoso na Sardínii se účastnilo 25 dívek a také řada osobností veřejného života, například advokáti a podnikatelé.



Italská média nedávno odhalila další milenku čtyřiasedmdesátiletého premiéra, sedmnáctiletou Maročanku známou pod přezdívkou Ruby.

Ruby se účastnila večírků v premiérově soukromé rezidenci Arcore u Milána.

Berlusconi své aféry bere na lehkou váhu a tvrdí, že milovat mladé dívky je lepší, než být homosexuál.

Italský premiér je jedním z nejbohatších Italů. Vlastní mimo jiné mediální koncern Mediaset a fotbalový velkoklub AC Milán.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz