APLIKACE TN.CZ
Zpravodajství

Na železničáře z gauče vypadla mrtvola

Na železničáře z gauče vypadla mrtvola
Zdroj: oficiální zdroj

Gauč s mrtvolou se pokusili naložit dva muži do vlaku na nádraží ve měst Slupsk. Gauč se však otevřel a tělo zabalené do koberce z něj vypadlo. Dva muži jsou ve vazbě.

Polská policie zatkla ve čtvrtek dva muže, kteří se snažili naložit do vlaku mrtvolu ukrytou v rozkládací pohovce. Tělo zabalené do koberce z gauče vypadlo, informuje agentura AFP.

"Železničáři nám oznámili, že na nástupiště vypadlo z rozkládacího gauče lidské tělo. Nejprve jsme si mysleli, že žertují," uvedl mluvčí policie v severopolském městě Slupsk Robert Czerwinski.

Svědci vypověděli, že dvojice mužů se pokoušela naložit gauč do regionálního vlaku jedoucí do přístavu Gdaňsk. Úložný prostor pohovky se však otevřel a tělo vypadlo.

Dva podezřelí ve věku 23 a 40 let zůstanou ve vazbě do pátečního výslechu, informoval Czerwinski. Mluvčí dodal, že bude také provedena pitva těla, která určí příčinu smrti. Podle koronera muselo k úmrtí dojít nejméně před týdnem.

tn.cz / Mediafax

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz