Teprve dvanáctiletá dívka spáchala v japonském Tokiu sebevraždu.
Žákyně základní školy napsala doma dopis na rozloučenou. Potom se vydala k železniční trati, kde si lehla na koleje. O život ji připravil nákladní vlak. Informuje o tom ve středu agentura AFP.
"Vzhledem k okolnostem se domníváme, že spáchala sebevraždu," řekl k tomu mluvčí tokijské policie. Okolnosti dívčiny sebevraždy zjišťují kriminalisté. O jejím motivu neinformovali.
ČTĚTE TAKÉ:
Šílené! Opilý sebevrah chtěl UMRZNOUT
Japonsko se potýká s jedním z nejvyšších počtů sebevražd na světě. Ročně si tam dobrovolný odchod ze světa zvolí přes 30 000 lidí.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz