Máte rádi historii a přitom rádi soutěžíte? Tak se zúčastněte soutěže spojené se slavností Královské stříbření v Kutné Hoře. Můžete vyhrát víkendové rodinné vstupné na tuto akci a víkendový pobyt v krásném hotelu.
Historická slavnost Královské stříbření Kutné Hory se letos koná již po jedenadvacáté. Diváci o víkendu 22. - 24. června 2012 uvidí příjezd českého krále Václava IV. s jeho ženou Žofií Bavorskou. Mohou tak doslova prožít celý program jeho slavné návštěvy města v roce 1412.
Krále v jeho oblíbeném městě čekají obvyklé vladařské povinnosti, například bude do svých rukou přijímat slavnostní přísahu nově zvolených konšelů profesních cechů mincířů a havířů, rozhodovat bude také o trestech pro těžké zločince při zasedání Královského soudu.
Dramatické události roku 1412, známé z historie předhusitských Čech, se však v různých situacích odrazí i na sváteční atmosféře, provázející vždy příjezd krále Václava. Přes to vše, hlavní náplní jeho pobytu na Horách Kutných bude oddech a zábava. Nachystali ji pro něj Horníci i jeho dvořané a rytíři. Z hradeb zazní fanfáry a nad celým městem se ponese hlahol zvonů chrámu zasvěceného patronce horníků, sv. Panně Barboře. Otevře se jarmark, rozhoří se i svatojánské ohně
S webem TN.cz máte možnost vyhrát rodinné vstupné na celý víkend Královského stříbření. Jeden vysolovaný výherce navíc vyhraje voucher na pobyt v Lesním apartmánu Legner Hotelu Zvánovice. Musíte udělat jediné, a to poslat správnou odpověď na soutěžní otázku:
SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:
Komu je zasvěcen známý gotický chrám v Kutné Hoře, který je zapsán na seznamu Světového dědictví UNESCO?
A) Svaté Anně
B) Svaté Barboře
C) Svatému Janu Nepomuckému
Správnou odpověď zašlete nejpozději do 17. června 2012 (včetně) na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu zprávy uveďte heslo "Královské stříbření" a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uveďte svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt.
HERNÍ ŘÁD
internetové soutěže portálu TN.cz o vstupenky na Královské stříbření Kutné Hory a voucher na pobyt v Lesním apartmánu Legner Hotelu Zvánovice
__________________________________________________________________________________________
1. Vyhlašovatelem soutěže o vstupenky na Královské stříbření Kutné Hory a voucher na pobyt v Lesním apartmánu Legner Hotelu Zvánovice (dále jen „Soutěž“) je společnost CET 21 spol. s r.o., se sídlem
Praha 5, Kříženeckého nám. 1078/5, IČ: 45800456 (dále jen „CET 21“). Spolupořadateli Soutěže jsou Legner Holding spol. s r.o. a občanské sdružení Stříbrná Kutná Hora (dále jen „Partneři Soutěže“), kteří poskytují ceny pro výherce Soutěže.
2. Soutěž je veřejnou soutěží podle § 847 a násl. občanského zákoníku.
3. Soutěže se může za níže uvedených podmínek zúčastnit každá fyzická osoba, s výjimkou osob, které jsou v pracovně-právním či jiném obdobném právním vztahu k CET 21 a/nebo Partnerům Soutěže, spolupracujících přímo či nepřímo na realizaci Soutěže, a osob blízkých těmto osobám (ust. § 116 občanského zákoníku), za předpokladu, že mají přístup k relevantním informacím spojeným se Soutěží.
4. Úkolem soutěžících bude správně zodpovědět soutěžní otázku, která bude vyhlášena dne 11.06.2012 na internetových stránkách http://www.tn.cz, a svoji odpověď zaslat nejpozději do 17.06.2012 (včetně)
na e-mailovou adresu [email protected]. Do předmětu zprávy je třeba uvést heslo „Královské stříbření“ a v textu zprávy kromě odpovědi na soutěžní otázku uvést svoje jméno, příjmení, adresu bydliště, email a telefonní kontakt. Soutěžící berou na vědomí a souhlasí s tím, že jejich identita v podobě jméno, příjmení a místo bydliště bude v případě výhry zveřejněna na internetových stránkách http://www.tn.cz, a dále s tím, že jejich kontaktní údaje mohou být předány Partnerům Soutěže pro účely realizace výhry.
5. Každý soutěžící může do Soutěže zaslat pouze jeden (1) soutěžní e-mail s odpovědí na soutěžní otázku. Porušení tohoto pravidla je důvodem pro vyloučení soutěžícího ze Soutěže.
6. Ze všech soutěžících, kteří správně zodpoví soutěžní otázku a jejichž e-mail obsahující požadované údaje bude na uvedenou e-mailovou adresu doručen ve stanovené lhůtě, bude vylosováno pět (5) výherců, kteří získají celodenní rodinné vstupné na oba dva dny Královského stříbření Kutné Hory, které se koná ve dnech 23.06. – 24.06.2012 v Kutné Hoře, a první vylosovaný získá navíc i voucher na víkendový pobyt pro dvě osoby v Lesním apartmánu Legner Hotelu Zvánovice ve dnech 22.06. – 24.06.2012.
7. Jména výherců budou po skončení Soutěže rovněž zveřejněna na internetových stránkách http://www.tn.cz. Výsledky Soutěže jsou konečné, bez možnosti odvolání.
8. Ceny budou výhercům zaslány na adresu bydliště, kterou uvedli v soutěžním e-mailu. Nepřevzaté ceny propadají bez náhrady.
9. Ceny ze Soutěže není možné vymáhat právní cestou. Ceny nemohou být směněny za hotovost a nevyplácí se za ně žádná náhrada. CET 21 si vyhrazuje právo v případě nepředvídaných okolností poskytnout výhercům namísto cen uvedených v odst. 6 náhradní cenu obdobného typu.
10. Na regulérní průběh Soutěže bude dohlížet Martina Vrňáková, PR koordinátor. V případě jakéhokoli sporu souvisejícího se Soutěží nebo tímto herním řádem je rozhodnutí CET 21 ve všech ohledech konečným a závazným a soutěžící jsou povinni se mu podřídit. Účastí v Soutěži soutěžící vyjadřují svůj bezvýhradní souhlas se zněním tohoto herního řádu a podmínkami Soutěže.
11. CET 21 si vyhrazuje právo vyloučit ze Soutěže soutěžícího, u kterého zjistí nebo bude mít důvodné podezření, že nesplňuje podmínky účasti v Soutěži stanovené tímto herním řádem, a/nebo porušuje či obchází pravidla stanovená tímto herním řádem.
12. CET 21 si vyhrazuje právo pravidla Soutěže a tento herní řád dle potřeby měnit, upravit nebo doplnit, včetně možnosti Soutěž přerušit nebo ji ze závažných důvodů zcela odvolat.
13. Tento herní řád bude po dobu Soutěže uveřejněn na internetových stránkách http://www.tn.cz.
Sledujte Televizní noviny bez reklam na Oneplay.cz