Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 22.12. 2016 12:09
záhada vyřešena

Akce nový domov: Málo postelí? Víme, kde spí nejstarší vnučka!

2. díl Akce nový domov - 7
Zdroj: TV Nova
Květě a její rodině rekonstrukce změnila život

Ve středu večer televize Nova odvysílala premiérový díl reality show Akce nový domov. Tentokrát Tereza Pergnerová a její tým zvelebili byt paní Květy. Jenže pozornému divákovi neuniklo, že v bytě je méně postelí než dětí. Nebo snad ne?

Květa Cínová žije v malém bytě 2+1 spolu se svými dvěma dětmi a třemi vnučkami, o které se jejich matka nemůže starat. Život si s Květou krutě pohrál, prodělala mrtvici, která ji na půl roku vyřadila z provozu. Díky rekonstrukci se ale rodině život obrátil naruby.

 

Pokojíček pro malé děti, další pro ty větší a kuchyň, o které Květa dlouho snila. Tak po proměně byt statečné ženy vypadal. A ačkoli lidé na sociálních sítích hodnotí rekonstrukci kladně, jedna věc jim vrtá hlavou - kde spí nejstarší vnučka, když je v bytě o jednu postel méně?

 

 

"Ta nejmenší spí se mnou v kuchyni. Ten rozkládací gauč je dvoulůžkový. Viktorka sice večer usne u holek, ale v noci vždycky přeleze ke mně. A ještě nějakou dobu se mnou spát bude," vysvětlila Květa. "V pokojíku spí větší holky - Sabrinka a Valinka, Viktorku si vždycky v noci přenesu k sobě," dodala žena.

 

 

Nestihli jste středeční díl Akce nový domov v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus.


Připomeňte si, jak byt vypadal před rekonstrukcí:

mom TN.cz