Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 29. 12. 2016
Bude v pořádku?

Bavič Novotný (69) zkolaboval! Sanitka ho odvezla do nemocnice

Petr Novotný
Zdroj: Profimedia
Bavič Petr Novotný musel po Vánocích do nemocnice

Bavič a hvězda TV Nova Petr Novotný musel do nemocnice! Oblíbenému moderátorovi, který před třemi lety utrpěl mozkovou mrtvici, se po Vánocích přitížilo. Jeho syn Pavel ale ujišťuje, že bude tatínek v pořádku.

Jednoho z nejpopulárnějších českých bavičů Petra Novotného odvezla ve čtvrtek záchranka do Ústřední vojenské nemocnice. Už dříve se prý cítil slabý. "Včera mu bylo fakt hodně blbě, proležel máminu oslavu narozenin, usmál se za celý den jen jednou," napsal syn Pavel Novotný na Facebook.

 

Moderátor prý dostává nitrožilně antibiotika, jeho stav je ale stabilizovaný. "To se v jeho věku stává, nehroutíme se. Já na naší rodině miluju, že ať se děje cokoli, bereme ten život tak, jak jde a místo hysterie prostě jednáme a držíme spolu," dodal Novotný mladší.

 

 

 

Bavič bude zřejmě muset na nemocničním lůžku oslavit i nový rok, ani to ale podle jeho syna nebude problém. "Táta bude dobrej, teď teda moc není, navíc nesnáší nemocnice ještě víc než funusy, ale já mu tam zítra naženu se ségrou pár vnoučat a hned bude zase důvod žít," podotkl.

 

 

 

Novotný zůstává podle rodiny odhodlaný a v červenci chce odvést svou nejmladší dceru Soňu k oltáři. "Děkuju za vzkazy, co chodí od chvíle, kdy se to dostalo ven, poctivě je vyřídím," slíbil bavičův syn a poprosil o respektování soukromí rodiny.

 

Legenda televizní zábavy Petr Novotný prodělal mozkovou mrtvici v říjnu 2013 a ve střešovické nemocnici se musel podrobit operaci. Od té doby bojuje s následky a na veřejnosti se téměř neobjevuje.

epa TN.cz