Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.3. 2017 21:49
Co z nich vyroste?

Brutální útok v jihlavské zoo! Malé děti ukamenovaly plameňáka

Zdroj: TV Nova

Ošetřovatelé z jihlavské zoologické zahrady jsou v šoku. Tři malí chlapci ve věku 5, 6 a 8 let vnikli v pátek do výběhu k plameňákům a jednoho samce ukamenovali a ukopali k smrti! Když je dopadli městští strážníci, malí grázlové svého činu vůbec nelitovali!

Tři výrostci v pátek krátce po poledni přelezli plot zoologické zahrady a vnikli do výběhu plameňáků. Na skupinu zvířat házeli klacky a kameny. Dva ptáky přitom zranili a jednoho z nich, samce, který měl podle ošetřovatelů vysokou cenu, ukopali!

 

Plameňákovi způsobili otevřenou zlomeninu nohy, a zraněný opeřenec vykrvácel. Další z plameňáků je pohmožděný a ošetřovatelé zatím neví, jestli se po útoku zvládne zotavit.

 

Ošetřovatelé se snažili výrostky pronásledovat, ti utekli do přilehlého lesoparku. Naštěstí je operační středisko městské policie našlo na kamerách a na místo vyslalo hlídku. Strážníci mladé delikventy zadrželi na Jakubském náměstí v centru města.

 

 

"Kdo by čekal od těch spratků třeba nějakou lítost, ten by se divil," řekl webu Blesk.cz mluvčí Zoo Jihlava Martin Maláč. Podle něj se výrostci odmítli s hlídkou městské policie bavit, sdílnější byli až ve chvíli, kdy si je převzali policisté.

vbo TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.3. | 07:33 rexrothak
34
Výrostek je zmenšenina pro mladíka,takže cigoši.
11.3. | 07:23 multikulty
-27
Bílá pakáž !!
12.3. | 17:07 pater11
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Nekdo zabije jednoho ptaka a nekdo tisic ptaku !!!!!!!
12.3. | 12:02 zacotomame
2
Náhlasit nevhodný komentář
https://www.krajskelisty.cz/vysocina/16023-co-se-nikdo-neodvazi-rici-tri-mali-romove-jak-to-tak-vypada-ubili-k-smrti-plamenaka-v-zoo-a-kdyz-je-chytili-meli-z-toho-legrandu.htm
12.3. | 07:28 lvice1951
3
Náhlasit nevhodný komentář
co z nich roste jsou bezcitni!!!kdo vi z jake jsou rodin!!!Nahradit skodu samozrejmne rodice vzdyt za ne zodpovidaji,ale co to bude za gaunery!!!udelal bych jim totez!!!
12.3. | 01:14 Alžběta
9
Náhlasit nevhodný komentář
Černý,bílý, všechno jedno,ale hlavně jak mohly tyhle "děti" být bez dozoru rodičů a to je tam vážně nikdo neviděl,co tam dělají? A nejen ať rodiče zaplatí škodu,ale i odpracují pěkných pár hodin v zoo a pod dohleden,včetně těch spratků-dětská,nedětská práce.z tohohle už vážně naskakuje ...
11.3. | 20:22 Lucie Borková
12
Náhlasit nevhodný komentář
spratci, rodiče zaplatit škodu, a zveřejnit jména, aby sousedi těch ubožáků věděli, kdo vedle nich bydlí
11.3. | 19:53 Vojta Také
13
Náhlasit nevhodný komentář
Parchanty seřezat a rodiče potrestat, když si je neumějí vychovat. Náhrada škody je samozřejmost.
11.3. | 19:12 nichts obernichts
7
Náhlasit nevhodný komentář
Vyznam slova "svoboda" zrejme z dospelych chape kazdy jinak ... Skoda!
11.3. | 19:01 allanaldik
11
Náhlasit nevhodný komentář
Zmalovat jim zadky ze by si mesice nesedli a rodicum naparit poradne pokuty ze by si deti pak hludali aby nic neudelali. Tytyty neni nic co by je melo strasit.
11.3. | 14:43 Jiri s Podebrad
0
Náhlasit nevhodný komentář
Pro..rexrothak....už od malička jste mrtky a kdzž dospějete tak jste ještě větší mrtky....pojeb svojí mámu kokotí hlavi čko a chcípni
11.3. | 12:53 milenafouskova
18
Náhlasit nevhodný komentář
Rodiče zaplatit škodu a výrostky do polepšovny a je to vyřešené