Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 8. 10. 2017
královské vztahy

Camilla si začala s Charlesem kvůli pomstě, tvrdí spisovatelka

Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou
Zdroj: Profimedia
Andrew Parker Bowles, Princ Charles s Camillou - ilustrační foto

Známá autorka životopisů královské rodiny Penny Junorová napsala další knihu. Tentokrát se zaměřila na minulost Charlese a jeho manželky Camilly. Podle spisovatelky by se královský pár nikdy nedal dohromady, pokud by se Camilla nechtěla pomstít svému prvnímu manželovi.

Manželka následníka britského trůnu prince Charlese, Camilla, vévodkyně z Cornwallu, byla v minulosti vdaná za Andrew Parker-Bowlese. Ten měl být však své bývalé ženě nevěrný ještě předtím, než se z nich stali manželé.

 

Podle deníku Daily Mail měl Parker-Bowles během vztahu s Camillou milenecký poměr s princeznou Annou Mountbatten-Windsor, jedinou dcerou královny Alžběty II. a sestrou prince Charlese. Penny Junorová tvrdí, že právě jeho nevěra způsobila, že Camilla zatoužila po pomstě.

 

15

GALERIE: Vztahy v královské rodině

Zdroj: Profimedia

Princezna Diana s rodinou

Princezna Diana s rodinou

Hodnocení:

 

Andrew Parker-Bowles měl mít milenek hned několik. "Camilla ho moc milovala, ale on byl přichycen. Byl nevěrný," řekla podle Daily Mailu kamarádka Camilly. "Jednou šla noční ulicí a viděla, jak jeho auto stojí zaparkované před domem jedné její kamarádky," dodala žena.

 

O něco později se měla Camilla seznámit se svým současným manželem, princem Charlesem. "Když se seznámili, tak si myslel, že je výjimečná," popsala kamarádka. Tehdy měla Camilla využít situace a pomstít se – tak začal románek s Charlesem, který velmi ubližoval princezně Dianě, která byla v té době Charlesovou přítelkyní. "Camilla chtěla, aby Andrew žárlil," tvrdí Penny Junorová, která knihu napsala se souhlasem Camilly.

 

 

 V roce 1973, když byl princ Charles v západní Indii, Andrew požádal Camillu o ruku. Charles podle autorky knihy, která strávila rok v blízkosti Camilly a jejích přátel, napsal tehdy Camille dlouhý a upřímný dopis, ve kterém ji žádal, ať si Parker-Bowlese nebere.

 

Ta však nabídku přijala, i když věděla o jeho nevěrách. Charles a Camilla udržovali hluboké přátelství, které obsahovalo velmi dlouhé telefonáty a množství dopisů. Později se z nich opět stali milenci.

 

Camilla se s prvním mužem rozvedla v roce 1995. O rok později skončilo manželství i Charlese a Diany. Po jejich rozvodech svůj vztah udržovali i na veřejnosti. Manželé se z nich stali až v roce 2005.

ham TN.cz