Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Publikováno 2. 3. 2018
Pachatel je na útěku

Další střelba na americké škole. Útočník zastřelil dva lidi

Střelba na Central Michigan University
Zdroj: Twitter
Střelba na Central Michigan University

Několik výstřelů vyděsilo ráno obyvatele kampusu Central Michigan University. Policie později potvrdila, že při střelbě přišli dva lidé o život. Pachatel je na útěku. Policisté okolí univerzity uzavřeli a po 19letém střelci pátrají.

Výstřely se kampusem rozlehly krátce před půl desátou dopoledne. Podle představitelů univerzity se střílelo ve 4. patře kolejí Campbell Hall. Škola vyzvala všechny studenty a zaměstnance, aby vyhledali úkryt a k místu se nepřibližovali.

 

Když se policisté dostali na místo, potvrdili, že dva lidé byli postřeleni. Zhruba v půl jedenácté místního času pak policisté potvrdili, že oba postřelení zemřeli.

 

Pachatel z místa ještě před příjezdem policistů utekl. Policie uzavřela celý kampus a prohledává i přilehlé městečko Mount Pleasant.

 

 

"Podezřelý je devatenáctiletý černoch, který měří přibližně 175 cm. Má žluté džíny a modrou mikinu s kapucí, kterou si možná sundal. Je zřejmě ozbrojený a nebezpečný. Pokud jej uvidíte, nepřibližujte se k němu!" vyzvali policisté.

 

Univerzita upřesnila, že hledaný mladík se jmenuje James Eric Davis, Jr. Podle univerzity nejsou zastřelení studenty a příčinou střelby byl spor v rodině.
 

vbo TN.cz
Reklama