Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 4.4. 2018 16:39
Temná minulost

Domácí násilí ve Výměně: Simona přiznala strach z pobodání!

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer mohou diváci sledovat další premiérový díl Výměny manželek. A znovu nebude nouze o dramata. Simona bude mít s náhradním manželem velké rozpory, podle kterého je příliš hádavá a drsná. Pak ale přijde zlom, když Simona vysvětlí, co se jí stalo v dětství.

V premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z obce Šošůvka, kterou tvoří Zdenka (41), Richard (38), syn David (3) a dcera Lili (8). Na druhé straně se seznámíme se Simonou (27), Jiřím (38) a synem Dominikem (5), kteří žijí v Ústí nad Labem.

 

Velké problémy bude mít během deseti dní se svou náhradní manželkou Richard. Simona je totiž velmi dominantní, hádavá a často i pedantská. Navíc kritizuje způsob výchovy Richardových dětí.

 

Pak ale přijde zlom a Simona vysvětlí, co je příčinou jejího chování. Když jí bylo deset let, měla prý její matka velký problém se svým přítelem, který ji napadl židlí a dokonce ohrožoval i nožem. Malá Simona tehdy svou matku bránila vlastním tělem.

 

112

GALERIE: Výměna manželek - Ohrožování nožem!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Ohrožování nožem! - 8

Hodnocení:

 

"Richard mi vyčítá, že jsem štěkavá. Já jsem vyrůstala se dvěma, pak třemi sourozenci, máme každý jiného tátu, nikdy jsem takovou nebyla. Pak jsem ale musela mámu bránit, v deseti letech," popsala Simona se slzami v očích.

 

 

Maminka se podle ní nedala, i přesto to ovlivnilo celou rodinu. "V tu chvíli, když je ti deset nebo jedenáct a vidíš to, tak v životě, až máš svoji rodinu, nechceš tohle dopustit. Obrnila jsem se kvůli tomuhle," dodala Simona.

 

Najdou nakonec Simona s Richardem společnou řeč? Premiérový díl reality show Výměna manželek sledujte už dnes od 20:20 na Nově! Poslední díl si můžete pustit na NovaPlus, všechny epizody najdete na VOYO.

epa TN.cz