Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 2.5. 2017 16:40
premiérový díl

Drsná Výměna: Dceru strkají pod ledovou sprchu, Gábina by ji zbila

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát uvidíte, jak zvládne Gábina v pro ni skromných podmínkách miminko a hyperaktivní dceru Sašu a jestli se dokáže Denisa přizpůsobit životu rodiny v satelitu.

Ve středeční premiérové Výměně manželek uvidíme rodinu z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně se seznámíme s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna.

 

Obě rodiny chtěly vyzkoušet, jak se žije jinde. Rodina z Prahy má navíc i problém s penězi. Dvě děti Denisy dokonce žijí v dětském domově. Dcera Saša totiž trpí poruchou ADHD, takže se jí musí věnovat zvýšená péče.

 

Náhradní manželku Gábinu z Vinařic, tak čeká nelehký úkol. Ze svého komfortního řadového domku se přesune do malého neuklizeného bytu se starším vybavením. Problém bude mít i s malou Sašou, která bude chvílemi opravdu nezvladatelná.  

 

 

Jak si poradí? Sledujte Výměnu manželek ve středu ve 20:20 na Nově! Přechozí díly najdete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

TO JE PROMĚNA: V Gábině z Výměny byste oteklou alkoholičku těžko hledali! Změnila se k nepoznání

Gábina z Výměny lituje své svatby: Dneska by udělala všechno jinak! Co ji tolik štve?

mom TN.cz

Diskuze

3.5. | 08:17 sturst
7
Náhlasit nevhodný komentář
Úžasný pořad.Ale pouze pro dolních deset tisíc.Ne majetkem ale inteligenci. Jak může někdo v zemi,kde i plácnutí vlastního dítěte po zadku je málem trestným činem dovolit stresování nezletilých dětí. Když se jedná o byznys,tak je to asi sociálním pracovníkům,právníkům i paní ministryni úplně jedno.
2.5. | 20:19 Barbora Kocifajová
15
Náhlasit nevhodný komentář
Pár na zadek, zavést systém odměn a trestů a hned by nebyla ADHD .....