Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 9.6. 2017 14:44
jak žijí dnes

Gayové z Výměny otevřeně: Jirka řekl, jak to bylo s prvním sexem

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Tentokrát to nebyla úplně klasická Výměna, měnila se jedna žena a jeden muž. Jeden z párů byl totiž homosexuální.

Ve středeční premiérové Výměně manželek jste viděli homosexuální rodinu ze Sviadnova, kterou tvoří Marek (38), Jirka (44), dcery Patricie (14) a Natálie (13), poslední členkou domácnosti je pak babička Alena (70). Na druhé straně jste se seznámili s Jindřiškou (39), Michalem (39), dcerami Denisou (3,5), Vanesou (10 měsíců) a synem Kryštofem (14), kteří žijí v Bechyni.

 

Do Výměny se Marek s Jirkou přihlásili proto, aby ostatním ukázali, že i homosexuálové umí vychovávat děti a že fungují jako normální rodina. "Dalo mi to jistotu, že bychom se byli schopni postarat i o malé děti," pochlubil se po natáčení Marek.

 

JAK ŽIJE DRUHÁ RODINA, SE PODÍVEJTE ZDE

 

Obával se, jak ho přijme druhá rodina? "Nemyslím si, že je důvod být v šoku, když tam přijede gay. Jsme všichni stejní, jsem slušný člověk, mám práci, nemám dluhy, umím se kamkoli zařadit. V šoku může být jen ten, který neví, co to znamená být homosexuál," myslí si Marek. Přiznal ale, že se na reakci druhé rodiny připravoval dopředu. "Jen jsem si přál, aby reakce byla unesitelná. Abych byl dotyčnému schopen vysvětlit, že to musí respektovat," dodal.

 

110

GALERIE: Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala!

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala! - 1

Hodnocení:

 

Už když do druhé rodiny přišel, věděl, že to budou milí lidé. "Poznal jsem to z fotek. Všichni měli krásné, veselé oči," popsal Marek. A i celých deset dní prý proběhlo bez problémů. Marek se s žádnými útoky na svou osobu nesetkal, a to ani když se vypnuly kamery. Žádné napětí z náhradního manžela necítil. "Často se mě naopak zastal," pochvaloval si.

 

 

Daleko hůře se prý se situací vypořádali Michalovi spolupracovníci. "Dávali mu dost jasně najevo, že jim vadí, že má doma gaye," vysvětlil. Uznal, že nejspíš měl štěstí, že se dostal do tak tolerantní rodiny.

 

Marek si přál, aby měl během natáčení nějakou aktivitu. A to se mu splnilo, musel se totiž starat o desetiměsíční holčičku. "Věděl jsem, že čas vyplním tím nejhezčím, a to péčí o dítě. Moc jsme si to oba užili," řekl.

 

Během Výměny Marek zažil spoustu situací, na které není ze svého života zvyklý. Nejvíc ho zaskočilo, když si přímo do domu přišli dva lidé pro splátku dluhu.

 

Ani ve Sviadnově prý mezi sebou náhradní manželé neměli problémy. "Z Jindřišky vyzařovala dobrota, rozuměli jsme si, o všechno se postarala. Na Výměnu vzpomínám velmi rád," přidal se Jirka.

 

Řeč přišla také na to, kdy si pánové uvědomili, že jsou homosexuální. "Bylo to asi v pubertě, cítil jsem odlišnost od heterosexuální většiny. V té době jsem měl také první sexuální zkušenosti s kluky," svěřil se Jirka. Jednoho dne ale přeskočila jiskra mezi ním a teď už bývalou manželkou. "I přesto, že jsem to o sobě věděl, jsem se dokázal zamilovat do ženy," dodal. 

 

 

Manželce se se svou sexuální orientaci svěřil až po několika letech. "Znovu se ozvala příroda. Zvažoval jsem to dlouho, měli jsme dvě děti, ale ten pud byl silnější, než abych se s tím vnitřně trápil," popsal. Žena se s tím vyrovnala poměrně dobře, děti teď mají ve střídavé péči.

 

S druhou rodinou Marka a Jirku dodnes pojí pevné přátelství. V červenci se dokonce rodina z Bechyně chystá do Sviadnova na návštěvu. Pak zas pojedou oni k nim.

 

Nestihli jste středeční díl Výměny manželek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus, všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

MANŽELKU FYZICKY NAPADL PŘED DĚTMI: Michal z Výměny promluvil o domácím násilí

Bezproblémová Výměna manželek s gayem? Jen zdání!

Marek prozradil, čemu musel čelit!

VIDEO: Co se dělo ve Výměně manželek mimo kamery? Marek řekl, jak se Michal choval!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

8.6. | 07:26 Rozárka Szaboová
32
Hezka výměna manželek ,kluci byli milý a spousta rodin by si z nich měla vzít ...
8.6. | 05:28 sany1
-31
fuj fuj fuj zajebaný buzny....
8.6. | 23:10 pe do
-2
Náhlasit nevhodný komentář
Stejně si myslím že konečník není otvor lásky....
8.6. | 19:42 sany1
-1
Náhlasit nevhodný komentář
zajebaný buzny a příště vymaštěný lezby no tvl NOVA z houna...
8.6. | 17:13 Huedsax Hususn
1
Náhlasit nevhodný komentář
Spíš by mě zajímalo, jak někoho může zajímat někoho jinýho život... Zkažené to lidstvo, bohužel na to kouká statisíce lidí...
8.6. | 12:42 Igor Gnizdo
8
Náhlasit nevhodný komentář
Je to odvážný muž tenhle plk. Mgr. Bc. Jiří Zlý šéf Odboru služby dopravní policie pro Severní Moravu, že šel takto s kůži na trh. To je obdivu hodné.
8.6. | 12:24 Marek Dvorský
-15
Náhlasit nevhodný komentář
"Abych byl dotyčnému schopen vysvětlit, že to musí respektovat," dodal. Musí respektovat? MUSÍ? Jo aha. Ono se vůči teplometům všechno MUSÍ.
8.6. | 11:12 Sasa Novakova
21
Náhlasit nevhodný komentář
Marek byl perfektní,držím palce,fandím mu.Hodně matek by si mohlo z něj vzít vzor,byl příjemný a hlavně šikovný
8.6. | 10:06 Zdeňka Nováková
24
Náhlasit nevhodný komentář
Marek byl úžasná náhradní máma. Z toho člověka vyzařoval klid a pohoda i z televize. Hodný, upřímný, skvěle se postaral a ke všemu měl rozumný názor. Moc fandím a přeji hodně štěstí. :)
8.6. | 09:55 Georgina Fary
15
Náhlasit nevhodný komentář
Oba velcí sympaťáci, se srdcem na pravém místě a přesně, jak píše paní Rozárka, spousta lidí by si z nich měla vzít příklad.
8.6. | 09:46 x x
15
Náhlasit nevhodný komentář
Náhradní manzel byl fakt skvělý, udělal víc než otec, věnoval se dětem,chtel deti pochopit a vyrešit problémy.Když prisly vyberčí pro peníze tak komunikace s otcem o financích byla asi neprijemna, ale otec byl uplný flegmouš.
8.6. | 08:50 stupurak10
0
Náhlasit nevhodný komentář
Je to výměna manželek ??nebo manželů?? teď mám z toho chaos