Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 12. 4. 2017
Robinsonův ostrov

"Hloupějšího člověka neznám," pustí se Nika do Petry! UKÁZKA

Zdroj: TV Nova

Mezi Petrou a Nikou to na Robinsonově ostrově už dlouho vře. Konflikt vyvrcholí na kmenové radě, kde Nika na adresu playmate vychrlí řadu urážek. S pochopením se ale zrovna nesetká. Stane se kvůli tomu další vyřazenou?

Kmenová rada bude tentokrát vyhrocenější než jindy. Nikola se drsně pustí do playmate Petry, se kterou má problém už dlouho. "Být 24 hodin denně na ostrově, odkud nemůžu před Petrou utéct, je fakt hardcore," zaútočí Nika.

 

Zatímco Petra při jejím proslovu jen nevěřícně kroutí hlavou, ostatní hráči vypadají, že by byli radši kdekoliv jinde, jen ne tady. Nikola ale v pomlouvání pokračuje a ještě přitvrdí. "Komunikace s Petrou je vyčerpávající, protože se neustále musím snažit komunikovat na její úrovni," dodá.

 

S velkým pochopením se ale nesetká na straně soutěžících ani moderátora Ondřeje Novotného, který by rád věděl, co znamená "Petřina úroveň". A Nikola si do Petry ještě jednou kopne: "Já jsem za celý život nepotkala dospělého člověka, který by byl tak jednoduchý jako Petra."

 

 

Jak Petra zareaguje? A bude vyostřený konflikt to, co Nice zlomí vaz? Nebo půjde na Ostrov vyloučení někdo jiný? Sledujte další díl Robinsonova ostrova už dnes večer od 21:35 na Nově!

 

Neviděli jste poslední díly? Můžete si je pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO. Zákulisní informace, pořad Jak to vidí Robinsoni i další zajímavosti najdete na Nova.cz.

epa TN.cz