Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.1. 2016 16:16
Nová hrozba

ISIS: Soudný den bude tak hrozný, že vašim dětem zbělají vlasy!

Zdroj: YouTube.com

Džihádisté stupňují své hrozby. Další útok na Evropu se podle nich blíží. Nejnovější videovzkaz směřuje svou zlobu na Velkou Británii.

Nahrávku zveřejnily arabsky vydávané noviny al-Naba. Velkou Británii podle ní čeká "lví podíl z plánovaných zvěrstev". "Soudný den pro Británii bude tak strašný, že vašim dětem zbělají vlasy," hřmí maskovaný džihádista.

 

Ćelé video je holdem pro islamistického vůdce Džihádi Johna, jenž vystoupoval na dřívějších videích s popravami zajatců. Před několika týdny byl ale zabit při leteckých úderech koaličních vojsk.

 

 

Na videu promlouvá maskovaný muž s francouzským přízvukem. Kromě Británie má být dalším cílem i Španělsko, které si podle něj muslimové vezmou zpět pod svou vládu, tak jako tomu bylo od 8. století.

 

"Nové útoky dají zapomenout na 11. září a pařížský masakr," hrozí dlouhovlasý muž podle nějž západní síly na Blízkém východě jsou"imbecilní ničemové, kteří nemohou porazit Islámský stát".

 

 

Video pak končí tradičně. Skupina džihádistů popraví pětici klečících vězňů v oranžových kombinézách.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Při dešti si chránila vlasy obyčejným šátkem. Poté zažila neskutečný šok! Co se jí stalo?

Děsivá proroctví Baby Vangy se naplňují. Co čeká svět v roce 2016?

TN.cz / ych

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

31.1. | 16:36 kimy69
53
Až se nasere celá Evropa, tak vy nestačíte vysejpávat trenky, ty debile. Jste ...
31.1. | 17:17 lopxer18
-7
STRACH - z nich? :D Ne ! já se nebojím,. !
5.2. | 00:58 Miroslav Urban
3
zbelaji vlasy?? ... to jsou sracky k smichu ... Ten hmyz by to chtelo chemicky osetrit ...
4.2. | 08:20 alenakozarkova
3
stejne nic nebude už na to maji a snaži se pořad zastrašovat sou už trapni jednou se jim to povedlo :D
2.2. | 21:48 Ondra Praveček
2
Co to je za hudbu od 0:15? Né že bych ty hajzly měl rád ale některý písničky jsou dobrý. Tak dobrý že by se při nich dobře ti parchanti zabíjeli..
1.2. | 21:55 Ladislav Barták
7
Jj, evropským dětem vlasy zbělají...ale smíchy, až se nad vámi bude vznášet takový ohnivý hřib...
1.2. | 13:49 Milos Trasimi
6
Zparchantely namysleny dobytku.
1.2. | 13:48 Milos Trasimi
8
Vzdy jsem stal na strane prave a vedomi ze kazdy clovek mma zodpovednost vuci svetu povazovat za svou.A vase krutost vuci zenam,detem,neucta k zivotu lidi i zvirat vas bude stat vasi existenci.Apakolypsa je tu totiz pro vas a probudili jste armadu spicich.
1.2. | 13:45 Milos Trasimi
6
Po cele veky jste zdrojem problemu a clovek musi prehodnotiti sve nazory aby vzit pravo do svych rukou aby zastavil vasi aroganci a viru ze jste bozstejsi nez vas vylhany buh Allah.a opakuji znova.Prisaham pri bohu vsemohoucim ze to jsou Arabove kdoz jsou bezverci.
1.2. | 13:43 Milos Trasimi
6
Ne velmi spatne xindle.Pro vas bude soudny den tak hrozny ze po vas nezustane ani veta.Vase nekonecna pycha a zpupnost totiz rozpoutala tptiz neco co je pocatkem koncem vasi zparchantele rasy,Ty detem vyhrozovat nebudes.
1.2. | 11:51 Petr Hrušovský
9
A až se tito SAS spojí s Navy Seal, SPECNAZ a s izraelskými složkami a vše tomu nasvědčuje, a z Izraelců má IS největší vítr, tak tam bude za pár týdnů čisto. Už aby to spustili !
1.2. | 11:49 Petr Hrušovský
8
Parádní kousek se povedl britským SAS, jak v burkách vnikli do jedné jejich základny a vše to tam vystříleli. Takhle na ně.