Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 25. 7. 2017
nevzdává se

Jančařík promluvil o přírůstku do rodiny i svém návratu do televize

Zdroj: TV Nova

Oblíbený moderátor Michal Jančařík dál bojuje s následky vážné nemoci. A nutno dodat, že statečně! Po ukončení léčby v Kladrubech dochází do rehabilitačního centra v Berouně. Udělal si ale také čas na rodinu, se kterou vyjel na dovolenou na Moravu.

Po transplantaci ledviny mu praskla céva a vytékající krev tlačila na míchu. Tlak způsobil, že Michal přestal hýbat nohama. Od té doby je na vozíku, ale rozhodně to nevzdává.

 

Ve Snídani s Novou mluvil o tom, jak se dnes má. "Snažím se žít jako předtím, je to obtížné, ale už se mi to docela daří. Teď jsme na výletě na Moravě," popsal Jančařík.

 

Michalovy pokroky sleduje dlouhodobě reportérka Karla Mráčková. "Kája už patří do rodiny," řekl s nadsázkou moderátor. "Říká, že jsem jeho druhá manželka," smála se Karla.

 

 

A jeho plány v nejbližší budoucnosti? Vynahradit dětem čas, který strávil v nemocnici. Postupně se ale připravuje i na svůj návrat do televize. Na obrazovkách byste ho znovu mohli vídat už na podzim.

mom TN.cz

Diskuze

26.7. | 10:34 adamek1977
0
Náhlasit nevhodný komentář
Jeho táta uváděl magion nebo vegu za Komančů
26.7. | 10:06 roko-lanek
0
Náhlasit nevhodný komentář
Kdo to je Jančařik?
25.7. | 17:28 Petr Kelenda
6
Náhlasit nevhodný komentář
Na tomto případu je vidět devastace našeho zdravotnictví.Víc škody než užitku dělají doktoři.Hlavně že armáda dostane na raketomety 1 miliardu kč a na obrněnce 8 miliard kč.Zdravotnictví zas ostrouhá jako vždy.Všichni schopní doktoři šli do Německa a tady jsou jen alkoholici,kteří museli zůstat v ČR