Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 2. 2018
vážný úraz

Zpěvák Dyk v umělém spánku: Exmanželka poslala tento vzkaz!

Viktor Dyk a Ivana Jirešová
Zdroj: TN.cz

Bývalý manžel Ivany Jirešové Viktor Dyk bojuje v nemocnici o život. V neděli spadl z velké výšky a podstoupil náročnou operaci. Jeho bývalá manželka věří, že vše dobře dopadne.

"Jsem mimo republiku, bohužel nevím přesné podrobnosti Viktorova úrazu. Po návratu se za ním chystáme a pevně věřím, že má Viktor dost sil a víry, aby to zvládl," řekla TN.cz jeho exmanželka Ivana Jirešová.

 

Jirešová s Dykem se rozvedli po sedmi letech manželství. Údajně spolu mají stále dobrý vztah. Dyk navíc bere dceru Jirešové Sofii za vlastní. Exmanželé spolu v současnosti spolupracují na připravovaném muzikálu, který bude mít premiéru letos v dubnu. Zraněného Viktora Dyka ale bude tak muset zatím nahradit jeho alternace.

 

18

GALERIE: Zpěvák Viktor Dyk

Zdroj: Profimedia

Ivana Jirešová a Viktor Dyk - 3

Hodnocení:

Zpěvák se v neděli propadl starým schodištěm v domě a jeho zranění jsou velmi vážná. Po těžkém úrazu byl ihned převezen na jednotku intenzivní péče do nemocnice, kde byl uveden do umělého spánku. I když už překonal to nejhorší, stále je ještě v kritickém stavu.

 

 

Nehoda se stala pouhý den po Dykových narozeninách. Kamarádi mu tak k narozeninovým přáním připsali na Facebook přání k rychlému uzdravení. "Drž se chlape... Ať jsi co nejdříve OK..," napsal Daniel. "Bojuj, držím pěsti!" přeje Viktorovi Dita. "Viktore, přeji brzké uzdravení. Držím palce," přidala se Lucie.

ham TN.cz
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Reklama