Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 31.12. 2015 09:47
Překvapení pro slavíka

Karel Gott už je po chemoterapii doma! Dcery pro něj mají dárek

Karel Gott u klavíru
Zdroj: facebook.com
Lékaři propustili Karla Gotta do domácího ošetřování - ilustrační foto

Karel Gott je doma! Kvůli třetí chemoterapii musel v nemocnici zůstat i přes Vánoce, Nový rok už ale oslaví s rodinou. Jeho dvě dcery mu na večer chystají překvapení, uvedl portál Blesk.cz.

Zlatý slavík musel Vánoce strávit v nemocnici, Štědrý večer si tak s manželkou a dětmi udělal dříve. Silvestra a Nový rok bude už ale moct oslavit doma a ve správný den. Lékaři ho totiž po třetím cyklu chemoterapie propustili do domácího ošetřování.

 

A zatímco Gottova nejstarší dcera Dominika odletěla do Číny pátrat po léku, jeho mladší dcery chystají pro tatínka překvapení. Devítiletá Charlottka a sedmiletá Nellinka prý chtějí na Bertramce uspořádat velkou oslavu.

 

"Holky se na tátu moc těšily a naplánovaly si, že na Silvestra vyzdobí dům a připraví s maminkou a filipínskou pomocnicí dobroty. Chtějí, aby se tatínek cítil dobře a vynahradili si Štědrý den," uvedl pro portál zdroj z rodiny.

 

 

Kvůli své nemoci zrušil Karel Gott i cestu na Srí Lanku, kde měl s rodinou po Novém roce trávit dovolenou. Čtvrtou chemoterapii má naplánovanou na polovinu ledna, do té doby zůstane v domácím ošetřování.
 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

DOJEMNÉ: Karel Gott poslal lidem vánoční vzkaz. Jeho slova vás vezmou za srdce!

Živě od Gottovy vily: Jak Karel bojuje s nemocí?

TN.cz

Diskuze

1.1. | 14:38 Richard Král
0
Náhlasit nevhodný komentář
mám rád Karla Gotta a proto mu přeji brzké uzdravení,95% lidí by z té jeho slávy zblblo,byli by namyšlení atd,ne tak on ,není jen fenomenální zpěvák,ale taky člověk s velkým srdcem,otevřený, s věčně upřímným úsměvem,prostě Karel s velkým K.
31.12. | 15:11 M Palmová
9
Náhlasit nevhodný komentář
Moc držíme palce.
31.12. | 09:37 at0506uhr73
15
Náhlasit nevhodný komentář
"Holky se na tátu moc těšili a naplánovaly si, že...." - pisálek duchaplného článku by si měl zopáknout pravopis 1.stupně ZŠ :-(
31.12. | 09:20 josefvyskoc
7
Náhlasit nevhodný komentář
tak to je ten nejkrasnejsi darek lidu ceske republiky do noveho roku !...krome rustu HDP na nicem vic nezalezi,nez aby Mistr zustal stale mlad, pel svoje nadherne, opojne pisne a byl se svymi fanousky(se vsemi limi ceske republiky)...