Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 14. 4. 2017
numeroložka promluvila

Stovky Čechů chtějí svatbu 7. 7. 2017! Netuší, co hrozného je čeká

Magické datum 7.7.2017
Zdroj: Tn.cz/ thinkstockphotos.com
Pro páry bude datum 7. 7. 2017 kritické (Ilustrační foto)

Datum 7. 7. 2017 na mnoho lidí působí přímo magicky. Stovky nevěst si ho vybraly pro svůj velký den a oddávající hlásí, že v tento den mají plno. Numeroložka ale prozradila, že tohle datum se k sňatku naprosto nehodí!

"Tento den je pod vlivem lichých čísel a nejvíce sedmiček. Sedmička přináší spoustu životních událostí, je divoká a miluje extrémy, nevyhnou se jí citové vzestupy i pády. Se sedmičkou se nikdy nenudíte," popisuje numeroložka Lenka Lippertová Suchardová.

 

Je to, jako byste každé ráno po probuzení našli u postele lístek do divadla, ale netušíte, do kterého a na jaký druh představení. Každý den je tedy překvapením, co se stane, koho potkáte, jak se budete cítit. Nemá cenu cokoli dlouhodobě plánovat, stejně bude všechno jinak.

 

Na svatbu se rozhodně nehodí

"V páru toto číslo opravdu nedodává klid a harmonii, naopak neustálé poznávání sebe sama i toho druhého, střídání citlivosti a drsnosti, zálibu ve vyvolávání dramat, ale i v usmiřování se. Pokud jeden toho druhého vyprovokuje a ten se nazlobí, pak přesně ví, jaká slova a co z minulosti použít. To vše vede k neustálé vzájemné výměně rolí terapeut – pacient," říká numeroložka.

 

Partneři ovlivněni sedmičkami by si měli udělat jasno, v čem si uchovají svůj klid a soukromí a co vynesou na světlo - kde, v čem a koho vyprovokují svou zálibou v okázalosti a jakými ztřeštěnostmi budou šokovat. Sedmička je věrná do té doby, pokud se ve svých názorech, přesvědčeních a životním stylu oba shodnou.

 

 

Když vydržíte, máte vyhráno

7. 7. 2017 s výsledným součtem 6 ( 7 + 7 + 2 + 0 + 1 + 7 = 24 = 2 + 4 = 6) dává naději. "Zvládnou-li oba tu velikou horu překážek, pak můžou po cca dvaceti letech společného soužití dojít ke klidnému a ne již tolik narušovanému partnerskému a rodinnému soužití. Do té doby je to však jízda na horské dráze, ale díky tomuto stresu nakonec vytěží další nápady i energii, upevní kondici a vylepší smysl pro humor a optimismus," povzbuzuje Suchardová.

 

Pár, který se 7. července bude brát, se díky tomuto dni bude často zmítat v neskutečné lásce a někdy v alergických reakcích na toho druhého až válečné atmosféře. Pak ale zase vyvěsí bílý prapor a jede se zase dokola. "Máte-li tedy pocit, že jste se doposud žili fádní život, naplánujte si svatbu na 7. 7. 2017 a můžete se pustit do psaní scénáře nekonečného seriálu," radí numeroložka.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

VIDEO: Nevěsta a ženich se viděli poprvé až u oltáře! Jejich reakce, když se konečně setkali, vás vážně odrovná

FOTO: Netradiční svatbou šokovali veřejnost! Šaty nevěsty nejsou to hlavní, co vás zcela zaskočí

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.4. | 08:03 sronin
15
ano, čeká je opravdu příšerný osud : manželství !!!
14.4. | 20:25 pichav
-3
VELMI SPATNE DOPADNOU HLAVNE !!!! VSICHNI TI !!!! CO ZANEDBAVAJI NEBO NEVERI ...
15.4. | 22:49 overal
0
Náhlasit nevhodný komentář
Svatba v tento den znamená naopak spokojené manželství, protože manžel nikdy nezapomene na výročí svatby a proto je v manželství klid!
14.4. | 20:25 pichav
-3
Náhlasit nevhodný komentář
VELMI SPATNE DOPADNOU HLAVNE !!!! VSICHNI TI !!!! CO ZANEDBAVAJI NEBO NEVERI !!!! VLIVU NUMEROLOGIE ASTROLOGIE NAMELOGIE ATD !!!!!!! DOPADNOU SPATNE !!!! BEZVERCI !!!! AT SVOBODNI ZADANI NEBO SEZDANI !!!!
14.4. | 16:11 Roman Skala
4
Náhlasit nevhodný komentář
Takovi sarlatani patri na uzavreny pavilon Bohnickeho rehabilitacniho zarizeni.
14.4. | 11:11 Tomáš Smolík
11
Náhlasit nevhodný komentář
Co by je mělo čekat ? nebudou na sebe mít čas , jen o víkendech ... jako všichni ostatní.
14.4. | 10:32 novus
4
Náhlasit nevhodný komentář
KOlikaty je uz tohle "konec sveta" hlaseny Novou?
14.4. | 10:30 nichts obernichts
6
Náhlasit nevhodný komentář
"Netuší, co hrozného je čeká .." - BLBOST. Uz toho bylo napsano u takovych souhlasnych cisel dost - i negativniho! Ale jdete do haje, zalezi na horoskopech a lasce tech dvou. Ostatni nechme osudu a ne vasim vedmam ... Vsem nastavajicim preji krasne, zdrave a dlouhe manzelstvi!
14.4. | 10:19 ppadys
8
Náhlasit nevhodný komentář
strčte si ta moudra do análu.
14.4. | 10:14 Helena Trink
6
Náhlasit nevhodný komentář
Blablabla...
14.4. | 08:03 sronin
15
Náhlasit nevhodný komentář
ano, čeká je opravdu příšerný osud : manželství !!!
14.4. | 07:41 topka55
11
Náhlasit nevhodný komentář
To je pravda ..nežeňte se A je jedno kdy ..