Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 19. 9. 2017
Premiérový díl

Malé lásky: Andrea potratila a ztrácela naději. Pak se stal zázrak!

Zdroj: TV Nova

Už ve středu se mohou diváci těšit na pátý díl dokureality Malé lásky. Znovu se představí tři rozdílné rodiny a nastávající maminky. Jednou z nich bude i Andrea, která několikrát potratila a také v tomto těhotenství měla zdravotní komplikace.

Téměř čtyřicetiletá Andrea se s partnerem Josefem o dítě pokoušela opravdu dlouho, a to i pomocí umělého oplodnění. Několikrát ale potratila a začala ztrácet naději. Nakonec to vyšlo a překvapivě otěhotněla s manželem přirozenou cestou!

 

Na přírůstek do rodiny už se Andrea moc těší, náročnost porodu ji ale překvapí. U porodu je však Andrea sama, což jí zrovna nepřidá. Je na ní vidět, že by podporu potřebovala, jako prvorodička má velký strach a jen stěží skrývá nervozitu. Po klystýru bude doslova vyděšená!

 

116

GALERIE: Malé lásky - 5. díl

Zdroj: TV Nova

Malé lásky - 5. díl - 1

Hodnocení:

 

Oporu bude hledat u manžela, kterému z nemocničního lůžka pošle několik esemesek. Tu pravou útěchu ale nakonec najde u jedné z porodních asistentek. Ta Andreu uklidňuje, když panikaří, neváhá ji ani vzít za ruku.

 

 

Andreino těhotenství bylo navíc rizikové. Několikrát byla během něj nemocná a selhávaly jí ledviny. Jak to všechno dopadne? Uvidíte už ve středu od 21:40 na Nově!

 

Příběhy zbylých dvou rodin najdete na webových stránkách Malých lásek. Předchozí díly sledujte na NovaPlus nebo VOYO.

epa TN.cz