Zajímavosti

Nečekaná facka, drama i velké štěstí! Na obrazovky míří další série Malých lásek

Divácky oblíbený pořad Malé lásky se už ve středu ve 21:30 vrací na televizi Nova. I letos přinese dojemné i humorné příběhy nastávajících maminek a tatínků i mnoho dojemných příběhů z porodnice. Dokureality také ukáže, s čím se novopečené maminky potýkají.

Druhá polovina podzimu na TV Nova a Voyo patří dokureality Malé lásky. Letošní ročník bude výjimečný a plný zajímavých i mile obyčejných příběhů. Diváci se opět setkají jak se známými, tak se zcela novými tvářemi zkušených lékařů a porodních asistentek gynekologicko-porodnické kliniky v Plzni.

Spolu s nimi prožijí zásadní okamžiky, které většinou zůstávají pouze v rodinných albech. 35 kamer je provede chodbami, porodními sály i předporodními pokoji, kde se odehrávají příběhy rodin, jež čekají na nový přírůstek. "Malé lásky jsou specifické tím, že páry, které očekávají miminko, provází celou cestou od příchodu maminky do porodnice až po porod miminka," popisuje Radka Váchalová, producentka pořadu Malé lásky.

Natáčení dokureality probíhá hlavně tak, aby se maminky cítily přirozeně. "Kamery jsou nainstalované v porodnici pevně. Budoucí maminka se ze štábu setká pouze se zvukařem, který jí připne mikrofon, pak už jde normálně k porodu," popisuje natáčení Váchalová. A přiznává, že je to občas adrenalin.

Související obsah

​Tato série ukáže cestu na svět celkem šestnácti miminek. Nejmladší z maminek bude teprve osmnáct, nejstarší téměř 40. Navíc před kamerami přijdou teprve podruhé v historii Malých lásek na svět dvojčata. 23letá maminka je na svět přivede přirozenou cestou. "Chtěli jsme dvě děti a teď to máme takhle pohromadě," přiznává s úsměvem pár, který se poznal na internetové seznamce. Prvorodička Kristýna si partnera Denise vybrala mimo jiné podle fotky, na které měl čtyřnohého mazlíčka. Oba jsou totiž vášniví kynologové.

Ovšem nic není zalité sluncem. Například ve vztahu Jirky a Veroniky. Jirka se o jejich vztahu rozpovídal a prozradil mnohem víc, než by si Veronika představovala. Za to si od ní vysloužil nejen spoustu peprných nadávek, ale i pohlavek přímo před kamerou! "My jsme se viděli asi třikrát nebo čtyřikrát. Řekl jsem si, že dáme vodní dýmku a pokecáme. A tam jsme se spolu hned vyspali." A jakmile pronesl tuto větu, přistála mu od Veroniky zmíněná facka.

Velice dojemný příběh má ale třeba nejmladší maminka Sára, která žila od svých 12 let v ústavech a dětských domovech, protože ji její matka nezvládala. Sama se ovšem k rodičovství staví velice odpovědně. "Chtěla bych, aby můj syn zažil úplně něco jiného než já. Hlavně chci, aby z něj byl dobrý člověk. Zkusím být zodpovědná. Já vím, že se těžko uvěří tomu, že se takový člověk jako já může dobře starat o dítě," popisuje novopečená matka. "Já věřím tomu, že to zvládne a bude dobrá máma," věří své dceři maminka Petra.

První díl páté série můžete sledovat už nyní na portálu Voyo nebo každou středu ve 21:30 na TV Nova.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz