Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 28.11. 2017 16:12
mise nový domov

Máma mě chtěla prodat, svěřil se Michal. Táta umřel, teď žije v ruině

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer se můžete těšit na další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Michal je mladý sympatický kluk (19), kterému před několika měsíci zemřel jediný přbuzný, kterého měl. Tatínkovi bylo 70 let a o syna se staral sám, maminka od nich odešla, když byl ješt malý.

 

Otec Michalovi zanechal totálně zdevastovaný dům v Přerově nad Labem, který se musí zrekonstruovat od základů až po střechu. A to není vše. Táta sbíral celý život nepotřebné věci, které se nacházejí na rozlehlé zahradě za domem v haldách neuvěřitelného chaosu.

 

113

GALERIE: Mise nový domov - Michal zůstal sám s hromadou odpadu!

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov: Michal zůstal sám s hromadou odpadu! - 1

Hodnocení:

 

Ale protože osud mladého muže není obyvatelům obce lhostejný, pokoušejí se Michalovi pomoci. I proto přihlásila místní obyvatelka Michalův příběh do Mise nový domov, která se mu pokusí změnit život.

 

 

Misi nový domov sledujte ve středu ve 20:20 na Nově. Předchozí díl si můžete zdarma pustit na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jaká jste matka? Dítě na obrázku ohrožuje 11 věcí - najdete je všechny?

mom TN.cz
Reklama