Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.8. 2017 20:33
vyvražděná rodina

Masakr u Jičína: Muž našel mrtvou matku, sestru a synovce (2)

Zdroj: TV Nova

Trojnásobnou vraždu v Lázních Bělohrad na Jičínsku vyšetřují od nedělního rána kriminalisté. Obětí jsou dvě ženy a dvouleté dítě. Policie podezírá z vražd partnera jedné z žen.

Dvouletý chlapec, jeho třicetiletá matka a pětapadesátiletá babička – ti všichni bohužel nepřežili brutální řádění vraha v domě v Lázních Bělohrad. Policie podezírá ze všech vražd partnera 30leté ženy, pravděpodobně otce dítěte.

 

Do domu v části obce Prostřední Nová Ves přišel ráno po sedmé hodině na návštěvu bratr 30leté ženy a na místě našel jen mrtvá těla a partnera (29) své sestry. Ten byl podle informací reportéra TV Nova lehce mimo a choval se podivně, jako by byl pod vlivem drog, nebo měl psychické problémy.

 

 

Bratr 30leté zavražděné ženy musel prožít strašný šok. Na místě činu našel svou mrtvou sestru, matku a dvouletého synovce. Následně na místo zavolal policii, která podezřelého muže zadržela a před polednem odvezla k výslechu.

 

Na místě zasahují kriminalisté, podle slov reportéra TV Nova je jich tam velké množství. Technická četa kriminalistů ohledává místo činu a zajišťuje důkazy.

 

Více v reportáži:

hru / Petr Brzek TN.cz