Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 5.10. 2017 08:07
jak se vede

Mirka z Malých lásek se svěřila: Laura si fotbal nikdy nezahraje

Malé lásky Mirka a Lukáš Švábovi - 7
Zdroj: Nova.cz
Laura nikdy nebude moct hrát fotbal, svěřila se Mirka

Ve středečním díle Malých lásek jste se seznámili s Mirkou a Lukášem Švábovými. Oba jsou vášnivými fanoušky Sparty Praha a právě sympatie k pražskému klubu byly během porodu na obtíž. Tatínek totiž odmítl vstoupit do města Viktorie Plzeň. Jak žije rodina dnes?

Místo manžela si Mirka na porodní sál vzala jako podporu svého tatínka. Ten už s ní absolvoval i předchozí porod, takže byli sehraná dvojka. Manžel byl jen u prvního porodu a moc nadšený z toho nebyl.

 

"Můj manžel nemá rád krev, když ji vidí, skoro omdlívá. Těžko nesl i moje bolesti, možná to pro něj bylo horší než pro mě," popsala Mirka.

 

S manželem na fotbal nezanevřeli ani po narození malé Laury, spíš naopak. Otevřeli minipřípravku fotbalu a Mirka si chce na jaře dělat trenérskou licenci.

 

 

Trošku ji ale mrzí, že Laura si fotbal nikdy nezahraje. Tatínkovi se totiž nelíbí, když holky kopou do míče. Z Laury chce mít raději princeznu.

 

Proč se Mirka vrací do práce? A jaké povolání by si pro Laurinku přáli? Na celý rozhovor se podívejte ZDE.

 

Nestihli jste premiérový díl Malých lásek v televizi? Pustit si ho můžete na NOVA Plus. Všechny díly jsou ke zhlédnutí na VOYO.


NEPŘEHLÉDNĚTE:


JAK SE VEDE, MALÉ LÁSKY: Julie posílá matce, která ji nechala v dětském domově, srdceryvný vzkaz!

ANKETA: Který příběh ze 7. dílu Malých lásek vás oslovil nejvíce? Dejte nám vědět!

mom TN.cz