Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 11.3. 2016 12:46
video drsné záběry

Mladíci si v Otrokovicích zkrátili cestu přes koleje. Smetl je vlak!

Zdroj: Policie ČR

K drsné nehodě došlo na vlakovém nádraží v Otrokovicích. Vlak tady srazil dva mladíky a způsobil jim vážná zranění. Chtěli si zkrátit cestu na další nástupiště.

Chtěli si zkrátit cestu, ale skončilo to tragédií. Místo toho, aby použili podchod, rozhodli se dva mladíci na druhé nástupiště dostat kratší, ale nebezpečnější cestou - přes koleje. Naneštěstí si ale nevšimli, že z druhé strany právě přijíždí vlak.

 

Na druhou stranu už přejít nestihli, vlaková souprava, která směřovala do Starého Města, je srazila v rychlosti asi 120 kilometrů za hodinu, ve stanici totiž nezastavovala. Ke srážce došlo ve chvíli, kdy se mladíci pokoušeli vyhoupnout na perón.

 

 

Vlak oba chlapce vymrštil několik metrů daleko, jeden dopadl na nástupiště, druhý dokonce až pod kola vlaku, který stál na další koleji. Odtamtud ho museli vyprostit záchranáři. S vážnými zraněními skončili oba muži v nemocnici. Kdy přesně k nehodě došlo, policie neupřesnila.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Selfie fanatička zemřela, když se snažila udělat nejdokonalejší selfie všech dob! Co se jí stalo?

VZRUŠUJÍCÍ: Mladík našel mobil ve vlaku. Majitelce zanechal zajímavý vzkaz na Facebooku!

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

11.3. | 13:01 Jaromír Pokorný
50
Nerozvážní troubové....
11.3. | 19:04 Miluše Hodermarská
-33
Tak snad budou v pořádku. Myslím, že je špatné, když vlaky jezdí takovou ...
12.3. | 20:40 Chosé Mariňák
7
Náhlasit nevhodný komentář
celkovo.. je to chyba tych dvoch feasakov (rozsekanych) cez kolaje sa nechodi a ked uz ano, tak si dam bacha ;) jedine co nam zostava je zazelat im vela zdravia a nabuduce viac rozumu..
12.3. | 20:36 Chosé Mariňák
7
Náhlasit nevhodný komentář
1. Patryk Szafarczyk: Leoexpres tam proste nestoji, tak stanicou prefrci..ano aj 120. 2. Milan Mácal: strojvedouci ma nejaku predpisanu rychlost na danom usek (zhruba vysvetlene) ano aj cez stanice sa jazdi 120.. a ze za to moze strojvedouci? daj si facku.odkial si vzal ty, ze to musel byt naklad?
12.3. | 11:06 Miroslav Hanko
10
Náhlasit nevhodný komentář
Jaruš nemají řádny rozhled protože maj debilní kapuce v kterých chodí snad třičtvrtě národa bez rozhledu.
12.3. | 09:28 Jaruš
12
Náhlasit nevhodný komentář
až mi naskočila husí kůže..:-(.Jak může někdo takhle hazardovat se svým životem,to je nerozum zkracovat si cestu přes koleje a ještě k tomu nemají řádný rozhled..
12.3. | 00:49 Milan Mácal
-21
Náhlasit nevhodný komentář
bych potrestal toho strojvedoucího a výhybkáře, jestli to byl nákladní vlak což asi ano. Tak by ten vlak měli převézt na kolej dál od nástupiště a strojvedoucí za to že jel takovou ...
11.3. | 22:27 petalinos
17
Náhlasit nevhodný komentář
Všechny naklady za lečeni at si zaplatí sami.
11.3. | 20:26 Miroslav Hanko
9
Náhlasit nevhodný komentář
Blbečcí a adrenalín.Jejich osud mě je tak nějak u @rdele.
11.3. | 19:04 Miluše Hodermarská
-33
Náhlasit nevhodný komentář
Tak snad budou v pořádku. Myslím, že je špatné, když vlaky jezdí takovou rychlostí přes nádraží. Kluci udělali blbost, ale jestli to riziko za to stojí, že někdo řekne, že tenhle vlak byl tam a tam rychle. Vždyť i zásuvky mají pojistky, že ani důchodci je nepřemůžou. No tak vlak pojede o něco déle.
11.3. | 18:53 Patrik Szafarczyk
-18
Náhlasit nevhodný komentář
Ehm?? Really?? Odkuď jste vzaly že vlak jel 120?? To by musel být nákladní vlak ,protože rychlík do Starého města vždy zastavuje v Otrokovicích ,jako další vlaky vyšších kvalit. Jezdím do Otrokovic Eurocitym a aby nějaký vlak tuto stanici projel jsem nikdy neviděl.
11.3. | 17:50 maximus190
6
Náhlasit nevhodný komentář
Chtel se povozit na dorazu od vlaku myslel si ze je to znamka panku.co jezdilo , pod to skočil myslel si že je to znááámka panku.No to snad neni mozny