Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.9. 2017 14:38

ZNÁME VÝHERCE soutěže s Tesco!!!

TESCO
Zdroj: oficiální zdroj

Blíží se konec prázdnin a to je ten nejvyšší čas na přípravu dětí do školy. Důvod k radosti se najde vždycky. Pro všechna školní vítězství jsou v širokém sortimentu společnosti Tesco k dostání designové školní potřeby pro školáky i předškoláky za skvělé ceny.

Letos vám přípravu do školy usnadníme ještě více a to díky webovým stránkám www.itesco.cz/skola. Každé dítě je jedinečné. Ať už máte doma sportovce, knihomolku, stylového frajera nebo princeznu, u nás podle věku a povahy školáka najdete nejvhodnější výbavu. Pomůžeme Vám vybrat ty nejlepší školní potřeby za skvělou cenu. Přesvědčte se sami!

Překvapte Vaše děti originální svačinou do školy!
Na stránkách www.itesco.cz/skola Vás nečeká pouze školní výbava. Podívejte se také na originální recepty školních svačin a Váš život už nikdy nebude stejný. Aby toho nebylo málo, máme pro Vás k tomuto tématu soutěžní otázku:

VÝHERCI SOUTĚŽE JSOU:

Petra Radoušová - Litoměřice
Helena Tajčová - Litoměřice
Lucka Pokorná - Litoměřice

Pro rodiče představuje začátek školního roku nemalé výdaje. Průzkum realizovaný pro Tesco ukazuje, že za školní potřeby utratíme zhruba 2 000 korun, za sportovní výbavu pak vynaložíme další tisícovku a svačinové boxy, lahve a další potřeby nás stojí zhruba dvě stě korun.

V poslední době investují rodiče i do svačinových boxů. Ty se vyrábějí jak obyčejné průhledné bez potisku, tak i s oblíbenými animovanými postavičkami. Z takového svačinové boxu bude dětem více chutnat. Nemělo by se zapomínat ani na pitný režim. Proto Tesco nabízí celou řadu barevných lahví, například s potiskem oblíbených Mimoňů.

Jak správně vybrat výbavu do školy?
Pokud si nejste jistí, požádejte o radu proškolený personál, který Vám ochotně poradí a pomůže. Využít této pomoci můžete třeba v obchodech Tesco.
Celý školní sortiment je v obchodech Tesco k dostání v prostoru pro sezónní produkty a to až do září. Vybírat je možné hned z 2 500 položek zahrnující vše od základního vybavení, jako jsou sešity, psací a výtvarné potřeby, přes stylové a moderní školní batohy až po sáčky na cvičky a krabičky na svačiny. Obchodní řetězec nabízí zákazníkům také řadu produktů pod vlastní značkou, které jsou cenově dostupnější a přitom kvalitativně na velmi vysoké úrovni. Těm, kterým učaroval pohádkový svět Walta Disneyho, Tesco přináší školní vybavení inspirované právě postavičkami jeho animovaných filmů.

Rodičům, kteří pak nenajdou čas do kamenných obchodů přímo zavítat, nabízí Tesco možnost objednání zboží on-line prostřednictvím své dovážkové služby Tesco Potraviny on-line. Pro zákazníky je zde k dispozici kolem 200 položek právě ze sortimentu školních potřeb. Služba Tesco Potraviny on-line je aktuálně dostupná více než čtyřem milionům Čechů v celkem sedmi krajích (Praha, Středočeský, Jihomoravský, Královéhradecký, Pardubický, Liberecký a Plzeňský kraj) a dvanácti městech.
 

Komerční článek
Reklama