Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.1. 2016 21:25
Alkohol na kuráž

Opilec v Pardubicích si hrál na policajta a zkoušel řídit dopravu

Zdroj: TV Nova

Regulovčík amatér skončil po nepodařeném pokusu řídit dopravu v Pardubicích v rukách tamních strážníků. 56letý muž byl opilý a hlídce řekl, že se mu nelíbí, jak policisté pracují, a tak to zkusil sám. Jeho kreace zachytila kamera.

Vyjde z hospody a se širokou náručí vítá slunce. Jen co ale přejde přechod, začíná děsit řidiče i chodce. Aby také ne, když na rušné ulici pořvává, tleská a motá se řidičům do cesty.


Nejdřív to dokonce vypadá, že muž dává signál přistávajícím vrtulníkům. Jenže nic neletí, a tak se rozhodne, že zorganizuje dopravu na křižovatce, kterou v Pardubicích ruka regulovčíka snad nikdy neřídila.


"Uvedl, že se mu nelíbí práce policie a zákon. A tak se to rozhodl vzít do svých rukou," popisuje mluvčí strážníků Lenka Uskobová. Jeho styl ale řidiči nepochopili a div ho nepřejeli. Od profesionálních regulovčíků se má ještě co učit.Zatím pochytil jen jeden úkon. Rozpřažené ruce znamenají, že doprava před ním a za ním musí stát. Nikdo ho ale stejně nebral vážně.


A není divu - muž byl tak opilý, že dechovou zkoušku zvládl až na pátý pokus. Přístroj ukázal hodnotu 2,18 promile.

pez, Petr Brzek TN.cz

Diskuze

18.1. | 16:58 amperek50
2
Náhlasit nevhodný komentář
Horsi je kdyz opilec ridil ministersto financi a stal se z neho parlamentni ochlasta
17.1. | 23:21 pichav
-5
Náhlasit nevhodný komentář
ZADNE KRIZOVATKY A TAKOVYHLE ULICNI BORDEL !!!!! JA CHCI PILULE !!!! CHCI BYT MZIKEM JINDE !!!!! EM TABLETY A TRUBKY !!!! BIJTE NA KONEC mhd A VLAKU !!! JE TO ZASTARALE !!!! MIT SVOU PULULKU !!!! VSEMOHOUCI MUSI POMCI EM !!!! ABY UZ TO BYLO !!!! JA TO RIKAM ZE TO BUDE BRZY !!!! TABLETKY !!!!
17.1. | 20:51 macek289
0
Náhlasit nevhodný komentář
Nikomu se nic nestalo tak se můžem jen zasmát. A ten člověk má s ostudy kabát. ( Pokud je to normální člověk a né nějaké problémové pako)
17.1. | 20:42 bimbi20
15
Náhlasit nevhodný komentář
Ten by mohl řídit příliv imigrantů na hranicích a rozpřažené ruce by mohl mít 24 hodin denně...