Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 12.7. 2017 09:56
tragický osud

Otec tří dětí se upracoval k smrti! Šetřil na výlet do Prahy

Muž se upracoval kvůli rodině - 3
Zdroj: Profimedia

Milující manžel se upracoval k smrti, aby mohl s manželkou oslavit výročí v Praze. Jeho žena se s ním krátce před tragédií pohádala a poslala ho spát do obývacího pokoje, kde ho ráno našla mrtvého.

Otec tří dětí Mike Murrell pracoval někdy i 16 hodin denně, aby svou početnou rodinu uživil. Jeho žena Ashley Murrell ho milovala, ale po bouřlivé hádce ho vykázala ze společné ložnice. Ráno ženu čekal velký šok - našla svého manžela bez známek života ležet na pohovce.

 

Až později zjistila, že její manžel dělal přesčasy, aby mohl zaplatit výlet do Prahy, kde chtěl oslavit výročí jejich sňatku. "Byl tak pečlivý a pozorný, když vešel do pokoje a uviděl, že je někdo smutný, okamžitě se ho snažil potěšit," vzpomíná. Podle přátel Mike svou rodinu moc miloval a chtěl svým dětem a ženě dopřát vše, co on nikdy neměl.

 

 

14

GALERIE: Muž se upracoval kvůli rodině

Zdroj: Profimedia

Muž se upracoval kvůli rodině - 1

Hodnocení:

 

Žena svůj příběh zveřejnila, aby mohla se všemi sdílet svou zkušenost. "Nikdy si nelehejte do postele pohádaní," vzkazuje vdova. "Cítila jsem se tak provinile, že jsem ho poslala na gauč. Poslední slova, která jsem mu v životě řekla, byla vyslovena v zápalu zlosti," lituje Ashely. "Když jsem zjistila, proč tolik pracoval, zničilo mě to," dodala.

 

 

 

Pár spolu měl dvě děti. Mike však adoptoval i manželčinu dceru z předchozího vztahu. Mladý tatínek pracoval jako čistič koberců a díky dlouhým a náročným pracovnám směnám si poškodil páteř - nikdy se pořádně nevyléčil a kvůli práci zdraví zanedbával. Ashley tvrdí, že se o svého muže obávala. Ten si ale problémy nepřipouštěl.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VAŠE PŘÍBĚHY: Naši lásku zaskočila smrt
Jak se vyrovnat se smrtí blízkého? Rady pro dospělé i pro ty nejmenší

has TN.cz