Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 29.11. 2017 15:54
mise nový domov

Otec zanechal Michalovi nevítaný dárek. Může ho stát až 200 tisíc

Zdroj: TV Nova

Už dnes večer můžete sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tereza Pergnerová a Tomáš Mareš pomáhají rodinám v těžkých životních situacích. Tentokrát budou pomáhat Michalovi, kterému zemřel otec, což byl jediný příbuzný, kterého měl.

Michal je mladý sympatický kluk (19), otec mu zanechal totálně zdevastovaný dům v Přerově nad Labem, který se musí zrekonstruovat od základů až po střechu.

 

Tým Mise nový domov bude stát před obtížným úkolem. Rekonstrukce Michalova domu bude jednou z nejnáročnějších přeměn, na které doposud celý tým pracoval. Protože Michalův otec byl sběratelem všeho možného, bylo nutné z domu a pozemku před samotnou rekonstrukcí odvozit tuny sutě a nepotřebných věcí. Jen ze zahrady to bylo 90 tun.

 

110

GALERIE: Rekonstrukce Michalova domu byla pořádně náročná

Zdroj: TV Nova

Mise nový domov_Michal Žižka_29.11. - 15

Hodnocení:

 

Stala se ale neuvěřitelná věc, pomoct se rozhodli i místní obyvatelé, kteří Michala dobře znají a mají ho rádi. Ruku k dílu přiložili i moderátoři Snídaně s Novou. 

 

 

Jak to celé dopadne? Misi nový domov sledujte od 20:20 na Nově! Předchozí díl si můžete pustit zdarma na NOVA Plus, všechny jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz