Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2017
Čtyřnohý hrdina

Pes vyhrabal dítě, které rodiče pohřbili zaživa! Mysleli, že zemřelo

Zdroj: YouTube.com, Pearl video

Rodiče se domnívali, že nedávno narozený chlapeček náhle zemřel. Byl studený a nehýbal se, proto ho pohřbili v lese za vesnicí. Miminko ale přežilo! Zachránil ho pes, který dítě pod zemí zřejmě cítil.

O neuvěřitelném příběhu informoval portál Daily Mail. Odehrál se v provincii Chongqing na jihozápadě Číny, všechno přitom začalo úplně banálně. Mladé ženě utekl nově pořízený pes, a tak se ho vydala hledat do nedalekého lesa.

 

Než Yang pejska našla, stihl už mezi stromy vyhrabat poměrně hlubokou díru. A z té najednou vytáhl malé dítě! Miminko, zabalené v bílých hadrech, plakalo a plivalo hlínu. Žena okamžitě zavolala záchranáře, kteří dětátko převezli do nemocnice.

 

 

 

Podle lékařů jde asi o měsíčního chlapečka. Nejdříve to s ním nevypadalo dobře, byl podchlazený a jeho srdíčko bilo pomalu. Doktorům se ale podařilo dítěti život zachránit a mělo by se zcela uzdravit.

 

Šokující případ teď prošetřují policisté, kteří už kontaktovali chlapcovy rodiče. Ti se podle policie domnívali, že dítě zemřelo, proto se rozhodli ho pohřbít.

epa TN.cz