Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 17. 5. 2017
Čtyřnohý hrdina

Pes vyhrabal dítě, které rodiče pohřbili zaživa! Mysleli, že zemřelo

Zdroj: YouTube.com, Pearl video

Rodiče se domnívali, že nedávno narozený chlapeček náhle zemřel. Byl studený a nehýbal se, proto ho pohřbili v lese za vesnicí. Miminko ale přežilo! Zachránil ho pes, který dítě pod zemí zřejmě cítil.

O neuvěřitelném příběhu informoval portál Daily Mail. Odehrál se v provincii Chongqing na jihozápadě Číny, všechno přitom začalo úplně banálně. Mladé ženě utekl nově pořízený pes, a tak se ho vydala hledat do nedalekého lesa.

 

Než Yang pejska našla, stihl už mezi stromy vyhrabat poměrně hlubokou díru. A z té najednou vytáhl malé dítě! Miminko, zabalené v bílých hadrech, plakalo a plivalo hlínu. Žena okamžitě zavolala záchranáře, kteří dětátko převezli do nemocnice.

 

 

 

Podle lékařů jde asi o měsíčního chlapečka. Nejdříve to s ním nevypadalo dobře, byl podchlazený a jeho srdíčko bilo pomalu. Doktorům se ale podařilo dítěti život zachránit a mělo by se zcela uzdravit.

 

Šokující případ teď prošetřují policisté, kteří už kontaktovali chlapcovy rodiče. Ti se podle policie domnívali, že dítě zemřelo, proto se rozhodli ho pohřbít.

epa TN.cz
Reklama