Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 14.1. 2016 15:24
Zajímavý krok

Politik se naštval a poslal Merkelové autobus s uprchlíky!

Zdroj: Enex

Když bavorský politik Peter Dreier v říjnu telefonoval s kancléřkou Angelou Merkelovou kvůli uprchlíkům, byl vzteky bez sebe a slíbil, že do Berlína pošle autobus plný uprchlíků. Teď hrozbu splnil.

Dreierovi pochopitelně vadí, že hlavní nápor uprchlíků schytává právě Bavorsko. A do Berlína, kde sídlí kancléřka, se jich moc nedostane.


"Pokud do Německa přijde milion uprchlíků, jsem ochoten se postarat ve svém okresu o osmnáct set, což je přesný podíl, který spadá pod mou samosprávu," křičel Dreier na podzim do telefonu na kancléřku, píše portál The Local.


Politik ovšem zároveň jasně řekl, že cokoliv nad počet 1800 uprchlíků prostě nepřijme. "Pokud jich bude víc, tak je prostě posadím na autobus a pošlu je na kancléřství do Berlína," hřímal na podzim Dreier.A nyní Bavor dokazuje, že nemluvil jen tak do větru. Ve čtvrtek ráno totiž do autobusu v okrese Landshut na samém jihu Německa Dreier naložil 52 uprchlíků a poslal je přes celé Německo do Berlína.


Politik zdůraznil, že všem imigrantům vysvětlil, proč odjíždějí a všichni cestu podstupují dobrovolně. Dreier do autobusu nasedl také. Merkelová se s ním ovšem podle všeho nesetká, má jiný program.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

14.1. | 15:04 jaryn1111
46
Je to frajer - nikdo jiný z Evropy tohle nedokáže
14.1. | 16:04 pichav
-18
TO JE KING STALKING TEN PETER !!!!! TO JE SPAM JAK PRASE !!!! TO SE NEDELA ...
15.1. | 09:51 Rosta
1
Náhlasit nevhodný komentář
V Rakousku se otevřela banka speciálně pro muslimy ! Mají speciální požadavky. http://www.kdiskusi.cz/clanek/rakouska-banka-zahajuje-islamske-bankovnictvi-po-pravu-saria/290
15.1. | 00:08 kammil1203
6
Náhlasit nevhodný komentář
A přibalte té Kolaborantin mit IS Merkel také Sobotku, Dienstbiera, Šabatovou a další ovčany. V Německu už kvůli těmto přivandrovalcům se ruší tradiční Fasching-Masopust. Kde to jsme, kvůli těm slimákům se tak omezovat!
14.1. | 21:24 Karel Jirousek
2
Náhlasit nevhodný komentář
https://www.youtube.com/watch?v=7l50F7NNUyk
14.1. | 16:54 implacable
5
Náhlasit nevhodný komentář
Tož enem by to chtělo jestě ječáb a vysypat je merklici na palici.Stejně na to nemá je občastnit.
14.1. | 16:10 allanaldik
35
Náhlasit nevhodný komentář
Nedivim se ze Merkelova se s nim nesesla, bala se aby hned nejakou neschytala. Je to stara kr-ava ktera nevi co dela, za cas zjistime ze byla horsi jak Hitler jednokulcak. Pokazdy kdyz se v evrope neco zacne dit je u toho hlava nemecka, TED JE TO MERKELOVA.
14.1. | 16:04 pichav
-18
Náhlasit nevhodný komentář
TO JE KING STALKING TEN PETER !!!!! TO JE SPAM JAK PRASE !!!! TO SE NEDELA TAKHLE JI ZASPAMOVAT !!!! SICE POSLAL ZATIM SNAD JEN JEDEN !!!!! ALE ZAS PLNY PRACE !!!! MELA BY MU JE RYCHLE ROZMNOZIT !!!!! A POSLAT ZPET V 3BUSECH !!!! TEZKO HO ZAZALUJE !!!! NA TOHLE ASI V ZAKONE NEMYSLELI !!!!
14.1. | 15:32 Rosta
23
Náhlasit nevhodný komentář
Je to borec. Nastěhovat jí to vedle domu ! Na www.kdiskusi.cz jsem teď četl, jak každej den jsou znásilnění. Jejich články jsou jiný, než na novinkách, idnesu a nebo zde. Doporučuji je navštívit. www.kdiskusi.cz
14.1. | 15:26 suffa
44
Náhlasit nevhodný komentář
Je nad slunce jasnější, že se hněv lidí obrátí proti politikům. Ti berou NAŠE peníze, takže by se měli brát za naše zájmy! Dopadne to tak, že si to lidé vyřídí nejdříve s nimi a potom s bubáky. Nic jiného se dělat nedá, to VY jste nás k tomu donutily. Tohle je pouze první vlaštovka....
14.1. | 15:22 Arni Kraina
29
Náhlasit nevhodný komentář
A jako bonus měl přibalit Bohuša Sobotkového.
14.1. | 15:12 novatn
38
Náhlasit nevhodný komentář
takže vládo, vyšli tam pár autobusu i s těma co jsou u nás... :-)))