Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2018 13:54
Na koho se těšit

Poslední účastníci Tváře odhaleni: Vystoupí SuperStar a známí herci

Televize Nova odhalila poslední tři účastníky páté řady soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas! Diváky budou svými přeměnami ve hvězdy české a světové pop music bavit herci Ján Révai a Robert Jašków a vítězka letošního ročníku SuperStar Tereza Mašková!

Odhalená trojice tak doplní už dříve prozrazené soutěžící. Přeměny čekají na Jitku Schneiderovou, Michaelu Badinkovou, Patrika Děrgela, Evu Burešovou a Vojtu Drahokoupila.

 

Vítězka SuperStar Tereza Mašková se už na přeměny v někoho jiného a na novou zkušenost moc těší. "Určitě se pořádně vyblbnu, ale zároveň je to pro mě velká výzva. Jsem moc ráda, že jsem nabídku dostala. Tvář jsem sledovala a obdivovala jsem proměny, které nebyly naprosto dokonalé," prozradila Mašková.

 

17

GALERIE: Účastníci páté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Robert Jašków

Hodnocení:

 

Herec Jan Révai zahájil přípravy na show. Má totiž rád výzvy. "Například jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to vůbec nejde. Těším se na to napětí, které mě čeká před každým vystoupením," prozradil.

 

Robert Jašków se těší na kolegy, které s ním budou v Tváři účinkovat. Když kývl na nabídku, nadšená z jeho rozhodnutí byla i jeho rodina. Strach ze show si nechce připustit.

 

 

"Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita nebo zvýšená hladina adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo." dodal Jašków.

 

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už od podzimu na televizi Nova.
 

vbo TN.cz