Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 24.7. 2018 13:54
Na koho se těšit

Poslední účastníci Tváře odhaleni: Vystoupí SuperStar a známí herci

Televize Nova odhalila poslední tři účastníky páté řady soutěžní show Tvoje tvář má známý hlas! Diváky budou svými přeměnami ve hvězdy české a světové pop music bavit herci Ján Révai a Robert Jašków a vítězka letošního ročníku SuperStar Tereza Mašková!

Odhalená trojice tak doplní už dříve prozrazené soutěžící. Přeměny čekají na Jitku Schneiderovou, Michaelu Badinkovou, Patrika Děrgela, Evu Burešovou a Vojtu Drahokoupila.

 

Vítězka SuperStar Tereza Mašková se už na přeměny v někoho jiného a na novou zkušenost moc těší. "Určitě se pořádně vyblbnu, ale zároveň je to pro mě velká výzva. Jsem moc ráda, že jsem nabídku dostala. Tvář jsem sledovala a obdivovala jsem proměny, které nebyly naprosto dokonalé," prozradila Mašková.

 

17

GALERIE: Účastníci páté řady show Tvoje tvář má známý hlas

Robert Jašków

Hodnocení:

 

Herec Jan Révai zahájil přípravy na show. Má totiž rád výzvy. "Například jsem začal běhat s tím, že si u toho zazpívám, ale zjistil jsem, že to vůbec nejde. Těším se na to napětí, které mě čeká před každým vystoupením," prozradil.

 

Robert Jašków se těší na kolegy, které s ním budou v Tváři účinkovat. Když kývl na nabídku, nadšená z jeho rozhodnutí byla i jeho rodina. Strach ze show si nechce připustit.

 

 

"Samozřejmě se nebojím, ale malá nervozita nebo zvýšená hladina adrenalinu tam nepochybně bude. O tom žádná, nikdo není z kamene. Já si to chci hlavně užít, protože když už budu tři měsíce makat fyzicky i psychicky, nechci mít překážku, kterou je strach. Ten tam nemá místo." dodal Jašków.

 

Oblíbená show Tvoje tvář má známý hlas už od podzimu na televizi Nova.
 

vbo TN.cz
Obchodní sdělení

Poradna čtenářům

Reklama