Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 26.9. 2017 21:14
Vyvedl přítelkyni

Princ Harry se pochlapil, poprvé oficiálně ukázal partnerku Meghan

Zdroj: TV Nova

Britský princ Harry se poprvé oficiálně objevil na veřejnosti se svou přítelkyní, herečkou Meghan Markle. O vztahu poprvé dali vědět minulý rok. Na sportovních hrách pro zraněné válečné veterány v kanadském Torontu se drželi za ruce a společně sledovali tenisový zápas.

Na tenhle okamžik dlouho čekal nejeden fanoušek královské rodiny. Princ Harry a Meghan Markle mají za sebou první oficiální společnou akci. Událost vzbudila rozruch na sociálních sítích.

 

Zamilovaný pár ale nezalarmoval jen královské nadšence. Do Toronta se na Invictus Games sjely desítky bulvárních fotografů - odhadovalo se, že snímek z první společné akce Harryho a Meghan bude mít cenu v přepočtu i přes dva a půl milionu korun.

 

Šestatřicetiletá herečka v Torontu žije, o tři roky mladší Harry tam zavítal na sportovní hry, které sám založil pro vojáky, kteří ve službě utrpěli zranění.


 

Média už ve velkém spekulují o tom, jestli není na spadnutí zasnoubení a další královská svatba. Harry prý tím, že se s Meghan oficiálně ukázal, dal jasně najevo, že to s ní myslí opravdu vážně. Spatřit svobodného člena královské rodiny ruku v ruce s partnerem není obvyklé.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Maminka byla trhlá a šílená, shodli se synové Lady Diany
Svobodní princové k mání

pez, Ema Klementová TN.cz