Meghan Markle

Přítelkyně prince Harryho vybírala svatební šaty! Jedny vyzkoušela

Přítelkyně prince Harryho vybírala svatební šaty! Jedny vyzkoušela
Zdroj: Profimedia

V britské královské rodině se schyluje k další svatbě! Královna Alžběta II. dala podle britských médií princi Harrymu svolení, aby se zasnoubil s americkou herečkou Meghan Markle. Přítelkyni prince navíc viděli, jak v Kanadě vybírá svatební šaty.

Herečka Meghan Markle si už vybírá vhodné šaty ke svatbě. K kamarádkami vyrazila do svatebního salónu a prohlížela si jejich nabídku. Celé nadšení kolem možné svatby ještě umocnila Meghanina kamarádka, která médiím řekla, že je to v plánu.

"Myslela si, že to bude zábava. Byla na nákupech s dalšími kamarádkami a všichni řekli, že vypadá úžasně," řekla deníku The Sun hereččina kamarádka .


Meghan se údajně nejvíce zalíbily šaty značky Paloma Blanca s korzetem a širokou sukní, které stojí 3 000 euro. "Zavtipkovala, že v nich neprojde přes uličku Westminsterské opatství (poz. red. Kde se podle tradice bude obřad konat)," dodala její přítelkyně.

Nedávno se také potvrdilo, že si Harry může vzít Meghan ve Westminsterském opatství. Herečka je totiž rozvedená, což pro královskou rodinu představuje problém. Královna jim však podle Daily Mirroru dala souhlas.

Související obsah

Zahraniční média spekulují o tom, že přípravy na svatbu už začaly. Meghan a 32letý princ jsou spolu téměř rok. Své soukromí si až extrémně hlídají.

Pár tráví mnoho času odděleně, protože Meghan natáčí seriál v Kanadě, ve kterém hraje právní poradkyni. Velkou Británii navštívila naposledy v květnu, kdy se spolu s Harrym zúčastnili svatbě Pippy Middleton.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz