Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2017 12:50
nový vzhled

Proměna Zuzany Paroubkové: Známky únavy, úbytek váhy a hůl

Zuzana Paroubková
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz
Co si myslíte o proměně paní Zuzany vy?

Dnes od deváté hodiny ranní probíhá u soudu Prahy 5 stání manželů Paroubkových k péči o dceru Margaritu. K soudu Jiřího Paroubka doprovodila i jeho bývalá manželka Zuzana, která všechny šokovala svým novým vzhledem.

Paní Zuzana se proměnila k nepoznání. K soudu přišla dokonce o holi a vypadala pohuble a velmi unaveně. Přitom ještě v sobotu, na svatbě syna Jiřího, vypadala šťastně a spokojeně. Někteří dokonce tvrdili, že vypadá lépe, než když jí bylo dvacet.

 

Jako bývalá manželka expremiéra se často potýkala s narážkami na svůj vzhled a "účes a lá hrnec". Těmto narážkám však nikdy nevěnovala pozornost a nebrala je vážně. Zlí jazykové dokonce tvrdili, že vzhled paní Zuzany byl důvod, proč ji Jiří vyměnil za mladší manželku Petru.

 

 

Paradoxně má však Jiří dnes se Zuzanou výrazně lepší vztah, než s Petrou. S tou nemluvil od té doby, co jej opustila a potkali se až u středečního stání.

 

Se Zuzanou se naopak navzájem podporují a na sobotní svatbě syna Jiřího se dokonce vodili za ruce. Na proměnu paní Zuzany se můžete podívat v naší galerii.

 

18

GALERIE: Zuzana Paroubková

Zdroj: Profimedia

Zuzana Paroubková - 2005

Hodnocení:

 

U rozvodového soudu mezi Jiřím a jeho druhou ženou Petrou přišla Zuzana svého exmanžela podpořit. "Myslím, že Petře vadily ty společné pobyty v Rakousku nebo na chatě. Ale ptala jsem se vždy a prý opravdu chtěla, abych tam jela," řekla před soudní síní Paroubkova první žena.

 

 

kik TN.cz