Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 13.9. 2017 10:21
Tragická smrt

Rodina promluvila: Dceru slavného herce na festivalu zabily drogy!

Louella Michie
Zdroj: Profimedia / facebook

Pětadvacetiletá dcera slavného herce Johna Michieho, která zemřela v pondělí na festivalu ve Velké Británii, si před smrtí podle rodiny vzala drogy. Zda drogy byly příčinou její smrti, zatím policie vyšetřuje.

Přátelé pětadvacetileté Louelly Michie, dcery slavného herce Johna Michieho (60) ze seriálu Holby City, přiznali, že Louella brala už dlouho drogy. Podle rodiny si je měla také vzít i v den své smrti, uvedl britský deník Guardian. Rodina je přesvědčena, že šlo pouze o nehodu a také, že dívku nikdo nezavraždil.

 

Tělo Louelly bylo nalezeno v pondělí v lese, který se nacházel u místa festivalu u hradu Lulworth v Dorsetu ve Velké Británii. Louelle se mělo podle informací udělat špatně a odběhla pryč. O smutné zprávě rodinu informovali přátelé dívky. Rodina je smrtí Louelly velmi zdrcena a žádá veřejnost, aby jim dopřála v těchto těžkých časech klid.

 

 

Osmadvacetiletého muže, kterého policie zadržela z podezření z vraždy Louelly a prodávání drog, propustila a bude vyšetřován na svobodě. Mělo by se jednat o přítele Louelly. Jaké drogy měl muž prodávat, policie odmítla říct.

 

Policie také uvedla, že byla provedena první pitva Louelly. "Dne 11. září byla uskutečněna první pitva, která neprokázala žádné cizí zavinění, ani známky útoku. V následujících týdnech budou prováděna další vyšetření včetně toxikologie s cílem zjistit, zda dívka měla v těle nějaké látky nebo zemřela za jiných okolností," uvedla pro deník Guardian tisková mluvčí policie z Dorsetu.

reg TN.cz