Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 3.1. 2017 18:44
Další nevěra

Sex, drogy a rock´n´roll v Ulici! Bedřich podvede s Jindrou Aničku

Bedřich s Jindrou
Zdroj: TV Nova
Bedřich s Jindrou

Do života dalšího páru v seriálu Ulice zasáhne tento týden nevěra. Bedřich to na koncertě se svou kapelou Starej vercajk přežene s alkoholem, k tomu přidá marihuanu a na problém je zaděláno. Zamilované manažerce kapely Jindře Pražákové neodolá.

Znojemský koncert Starého vercajku skončí pořádným průšvihem! Euforie z vydařeného odehraného koncertu, alkohol a marihuana. To je kombinace, kvůli které nad sebou Bedřich Liška (Adrian Jastraban) ztratí kontrolu a podlehne Jindře (Bohdana Pavlíková), která za ním už nějaký ten pátek pálí.

 

Ačkoliv si z noci po koncertu nebude moc pamatovat, bude toho Bedřich trpce litovat. Moc dobře totiž ví, že tohle si jeho oddaná žena Anička (Ljuba Krbová) rozhodně nezasloužila. Na rozdíl od seriálového Bedřicha na natáčení hned tak nezapomenou jeho představitel Adrian Jastraban a Bohdana Pavlíková, která hraje Jindru Pražákovou.

 

Bohdana Pavlíková kvůli natáčení milostné scény v podstatě dva dny nespala. zkoušela jsem v té době ve Švandově divadle Krysaře, takže jsem od rána stála na jevišti, ze kterého jsem rovnou přejížděla na natáčení a z něho opět na zkoušku do divadla a večer byla generálka. Nespala jsem dva dny a samotnou mě překvapilo, že jsem ani nebyla moc unavená. Ujistilo mě to v tom, že ještě nejsem zas tak stará," směje se při vzpomínce představitelka Jindry Pražákové.

 

 

 

Jak noční natáčení probíhalo prozradil režisér Ulice Stanislav Sládeček. "Noční natáčení skutečně v Ulici nepatří ke standardním. Nicméně někdy jsou nezbytná. Pochopitelně to s sebou nese jisté komplikace a tou hlavní je boj s únavou, na druhou stranu ale točíme reálné situace a snažíme se, aby se reálně také odehrály. Druhým důvodem nočního natáčení byly jiné závazky herců, kvůli nimž nebylo možné zahájit natáčení v příjemnější denní dobu,“ prozradil Sládeček.

 

Na co se ještě můžete těšit v lednových dílech Ulice se podívejte zde:

 

CELÉ DÍLY ULICE SI MŮŽETE PUSTIT ZDE

 

Jak proběhne milostné vzplanutí Bedřicha a Jindry uvidíte už ve středu 4. ledna v 18:35 na TV Nova. Dozví se o Bedřichově nevěře Anička? A odpustí mu, že ji znovu podvedl s jinou ženou? To se dozvíte v dalších dílech Ulice, nezapomeňte se dívat každý všední den od 18:35!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Tobiáš Tereze co nevidět vyzná lásku! Jak tohle dopadne?

Skyler se loučí s Ulicí! Sara Sandeva poslala fanouškům seriálu velmi dojemný vzkaz
 

vbo TN.cz