Ulice

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Čtyři muži pořádně zamávají dějem

NOVÉ POSTAVY V ULICI: Čtyři muži pořádně zamávají dějem
Zdroj: TN.cz

Už dnes se vrací nové díly seriálu Ulice. V průběhu jara se Ulice rozroste o čtyři nové postavy, které stávajícím postavám oblíbeného seriálu pořádně zamotají hlavu. I v novém roce na hrdiny Ulice čekají dramatické příběhy, nemoci a hlavně láska.

Seriál Ulice na jaře přivítá čtyři nové postavy. S první, otcem Kryštofa Marečka Lubošem, jsem se setkali už před Vánocemi. Předtím o něm často hovořila jeho manželka Věra Marečková. Ta ale tráví stále více času místo v Kostelci v Praze, kde má syna Kryštofa, pomáhá Digi Stránské v péči o dvojčata a navíc studuje.

Věrka chce být blíž svému synovi Márovi, přestěhuje se do Prahy, kam ji bude následovat také její manžel Luboš Mareček. "Luboš je v každém případě pěkný podpantoflák, myslím, že si manželé doma budou říkat, že jsou na tom ve srovnání s Lubošem ještě dobře," prozradil představitel Luboše Marečka Rostislav Novák starší.

V Ulici se diváci setkávali také s hercovým synem Rostislavem Novákem mladším. Jeho postava pořádně zamíchala osudem nejen Kryštofa Marečka, ale především Martina Maléře, Rostislav mladší v Ulici hrál Jáchyma Vršovického, který Martina Maléře postřelil.

 

V Ulici se objeví také mladý řezník Pavel Pelc. "Je to jednoduchý hodný kluk, rozhodně žádný pokrytec, který situace, do kterých se dostává, řeší jednoduše. Žádné kličky nebo intriky se od něj čekat nedají, na to nemá povahu," prozradil jeho představitel Jan Řezníček.

Pro mladého zlínského herce Jana Řezníčka je postava Pavla Pelce první výraznější rolí. Jeho postava se bude motat kolem jedné z ženských hrdinek Ulice. Té se ovšem bude líbit také další nový přírůstek v Ulici, mluvčí radnice Robert Bláha.

Podívejte se, co nás v lednu čeká v Ulici:

 

"Je šikovný mladý muž, který získal práci tiskového mluvčího na radnici a přichází s celou řadou nových nápadů a inovací. Je to od pohledu sympaťák, jenomže se brzy ukáže, že má každý krok velmi dobře promyšlený tak, aby hrál v jeho prospěch," prozradil představitel Roberta Bláhy Vuk Čelebić.

Čelebić se narodil v Česku, má ale černohorské kořeny a většinu dětství strávil v Černé Hoře. Posledních deset let ale žije v Česku, kde vystudoval herectví.

 

Související obsah

Posledním novým přírůstkem bude postava Bruna Taubra. Jeho sestra Karla je parťačkou policisty Jiřího Hermana. Bruno je ale přesným opakem své sestry. "Bude to mladý raubíř, kterému jsou všechna pravidla na obtíž. Chodit do školy ho moc nebaví, zato dělat jeden průšvih za druhým, to ano. Zavaří nejen svojí sestře, ale i pár dalším lidem v Ulici," prozradil herec Jaroslav Blažek, který si v roli Bruna Taubra odbude svůj seriálový debut.

A na co se po novém roce v Ulici můžeme těšit? Oblíbené postavy budou řešit lásku, ať už tu na jednu noc, lásku platonickou nebo dokonce vášnivou! Jiné pak budou trápit nemoci, nebude chybět ani nevěra a žárlivost. Rozhoří se boj o kadeřnictví, které se městská část rozhodla prodat a stávající nájemkyně Ingrid o něj nemá zájem. A tak se o lukrativní podnik utkají dvě velké sokyně.

Na další příběhy vašich oblíbenců ze seriálu Ulice se nezapomeňte dívat každý všední den od 18:35 na TV Nova.

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Skyler se loučí s Ulicí! Sara Sandeva poslala fanouškům seriálu velmi dojemný vzkaz

ZE SOUKROMÍ: Jak dobře znáte představitelku Simony Hložánkové? Některá fakta vás asi překvapí


 

vbo, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Piráti a STAN podali ústavní stížnost kvůli přepočtu hlasů z voleb

Koalice Pirátů a Starostů podala stížnost k Ústavnímu soudu kvůli přepočtu hlasů v říjnových sněmovních volbách. Nejvyšší správní soud jejich stížnost zamítl. Pokud by uspěli, mohli by mít o jednoho poslance víc. Státní volební komise podle koalice špatně přepočítala hlasy v takzvaném druhém skrutiniu. Podle šéfa STAN Víta Rakušana je nepochopitelné, že druhé ANO, které ztratilo na vítěze voleb 40.000 hlasů, získalo o jeden mandát víc než vítěz voleb.

Píše se na Deník.cz