Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 5. 2017
jak žijí dnes

Smutná zpověď Denisy z Výměny: Řekla, proč dala děti do děcáku!

Zdroj: TV Nova

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Tentokrát se vše točilo kolem jedenáctileté Saši, která trpí poruchou ADHD. To ale není to jediné, co rodinu z Prahy trápí, Denisa má za sebou hodně divokou minulost.

Ve středeční Výměně manželek jste viděli rodinu z Prahy, kterou tvoří Denisa (32), Josef (33), dcera Saša (11) a syn Pepík (1). Na druhé straně jste se seznámili s Gábinou (37), Slávkem (42), synem Vojtou (11) a dcerou Valentýnou (9), kteří žijí ve Vinařicích u Kladna.

 

Jak žije rodina z Prahy dnes?

Život se rodině po natáčení prý vůbec nezměnil. "Saša se chová pořád poměrně stejně. Má výkyvy nálad, takže některý den je perfektní a jindy to stojí za starou bačkoru," začala vyprávět Denisa. "My jsme do Výměny nešli kvůli nějaké změně, chtěli jsme si jen vyzkoušet, jak to funguje jinde," dodal přítel Josef.

 

Oba si prý natáčení poměrně užili. "Náhradní manželka byla suprová, rozuměli jsme si ve všem. Žádný problém nebyl," popsal Pepa. Také ve druhé domácnosti si náhradní partneři rozuměli. "My jsem se Slávkem oba usměvaví, trochu mi připomínal mého přítele," podotkla Denisa.

 

 

Ve druhé domácnosti by změnila jen pár věcí ohledně dětí. "Děti už jsou velké, takže bych jim dala prostor, aby se samy zaangažovaly do domácích prací," myslí si žena. U Denisy doma musí být řád pevně nastaven, především kvůli Saše. "Děti chodí spát v devět, nejpozději v deset. U nich to bylo jinačí, děti chodily spát později," řekla.

 

Řeč přišla také na jedno citlivé téma - Denisa se rozpovídala o svých dětech, které žijí v dětském domově. "V mládí jsem nasekala plno chyb, byla jsem zamilovaná do expřítele, se kterým mám čtyři děti. On se pak na mě vykašlal a nechal mě v tom samotnou. Bylo to hrozně těžké, jelikož jsem jedináček, neměla jsem možnost, že bych děti někomu dala, než bych se postavila na vlastní nohy," vysvětlila Denisa.

 

123

GALERIE: Výměna manželek - Souboj dvou životních stylů

Zdroj: TV Nova

Výměna manželek - Souboj dvou životních stylů - 2

Hodnocení:

 

Hodně jí tehdy pomáhali rodiče, děti ale přesto musela dát do dětského domova a do kojeneckého ústavu, maminka totiž byla vážně nemocná. "Chtěla jsem si je postupně vzít zpět. Dva kluci jsou v kojeneckém ústavu a už je u nich návrh na pěstounskou péči, protože jsem tam nejezdila tak často, jak bych měla. Kluci si mě nepamatují. Pak jsem tam jezdit přestala," přiznala s tím, že ji to dodnes mrzí. "Jsou to moje děti, Saša si na ně pamatuje, protože je nejstarší, takže o nich často mluví. Chybí jí jak ti z toho kojeňáku, tak z dětského domova, ve kterém vyrůstali," pokračovala žena.

 

 

S expřítelem to prý nevyšlo, protože oba byli hodně temperamentní. Často se hádali a děti byly u toho. "Hádky, bitky, policajti - to tam bylo každý den a děti v tom vyrůstaly. V tu chvíli to pro mě bylo jediné řešení, měla jsem malé děti a zůstala jsem na ulici. Bývalý partner se od té doby o děti nezajímá," dodala. Celkem má Denisa šest dětí - nejstarší Sašu (11), Kubu (8), Míru (5), dvě děti v kojeneckém ústavu mají čtyři a tři roky, nejmladší je Pepík, kterému je rok.

 

Kdyby se finanční situace v rodině ustálila, neváhala by a vzala by si děti zpátky. "Až se vyřeší situace se Sašou, dostaneme ji oficiálně do péče a najdeme si větší byt, vezmeme si ty dva z dětského domova," řekla Denisa.

 

S druhou rodinou jsou v kontaktu. Píšou si a dokonce plánují, že se do Vinařic vypraví na návštěvu. "Jsme předběžně domluvení, že k nim pojedeme na grilovačku, nabídli nám, že u nich můžeme přespat," pochlubil se Pepa.

 

Nestihli jste Výměnu manželek v televizi? Pustit si ji můžete na NOVA Plus. Všechny série jsou ke zhlédnutí na VOYO.

mom TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

3.5. | 22:31 Sesi Dominis
31
dve deti si nechá a ostatné odkopne ?
3.5. | 23:29 pichav
-7
☝ TA VYMENA JE KAZDOU CHVILI !!!! ASI CHTEJI STIHNOUT VYMENIT VSECHNY TYTO ...
4.5. | 22:41 pressmarli
4
Náhlasit nevhodný komentář
Až, až..tahle paní je velmi schopná. Plodit, svádět vinu na jiné. Takže až jí NĚKDO sežene větší byt, VĚNUJE finanční prostředky, bude usilovat o 2 potomky? O ty z kojeňáku nestojí, vždyť ani dcera to nemá jisté. Honorář za pořad nezmění nic. Kolik rodin s dětmi či důchodců má na kontě takovou sumu?
4.5. | 17:09 sany1
7
Náhlasit nevhodný komentář
ať jde do pitche sviňa černá tlustá...
4.5. | 16:03 Dana Berková
13
Náhlasit nevhodný komentář
32 let - 6 dětí a jenom dvě vychovává. Tohle nejde omluvit špatným výběrem partnera. To tedy ne.
4.5. | 08:37 topka55
13
Náhlasit nevhodný komentář
Jde jen a jen o prachy .. Jaká výměna ? Jak se poučila ? 10 dní to vydržím , shrábnu 100 klacků ...Za chvíli se to bude odehrávat na ubytovnách , v osadách ...
3.5. | 23:29 pichav
-7
Náhlasit nevhodný komentář
☝ TA VYMENA JE KAZDOU CHVILI !!!! ASI CHTEJI STIHNOUT VYMENIT VSECHNY TYTO VIPKY !!!! PROTOZE ZANEDLOUHO BUDE VYMENA VSECH OBCANEK V CR !!!! A UZ TO NEBUDE TAK ZAJIMAVE !!! A HLAVNE DOSTANE SE NA KAZDEHO CHLAPA !!!! A KAZDY BUDE MIT NOVOU !!!! NEUTRHANOU NEZAMASTENOU A CHYTROU A STAROU VIPNE !!!! ☝
3.5. | 23:28 Ukradeny Trotl
21
Náhlasit nevhodný komentář
Kdyby ten čas brečení věnovala svým dětem udělala by lépe. Nebo nedéj Bože se začala učit: https://goo.gl/29fqnV (sekce Učení). Ale větší pravděpodobnost, že zítra potkám socku s lopatou než takové něco dělat.
3.5. | 22:31 Sesi Dominis
31
Náhlasit nevhodný komentář
dve deti si nechá a ostatné odkopne ?