Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 1. 12. 2017
kdy budou mít děti?

Smutné přiznání manžela Adely Banášové: Tohle chtělo odvahu

Svatba Adely Banášové a Viktora Vinczeho - 1
Zdroj: TV Markíza, Dominik Stehnáč
Adela a Viktor Vinczeovi

Před několika měsíci šokovali žádostí o ruku v přímém přenosu, o pár měsíců později si Adela Banášová a Viktor Vincze řekli ano. Teď je všichni bombardují jedinou otázkou: "Kdy budou mít dítě?" Viktor ale šokoval smutnou zprávou.

Zná to snad každý. Nejdřív se vás všichni ptají, kdy bude svatba, a když do toho konečně praštíte, přijde otázka na děti. O to větší musí být tlak, když jste celebritou. Moderátor Televizních novin na televizi Markíza Viktor Vincze už měl nejspíš podobných dotazů dost a přišel se šokujícím prohlášením.

 

Otevřeně a velmi upřímně na sociální síti napsal, že se diví, že otázka plodnosti míří většinou pouze na ženy. Problém s plodností má totiž on! Podle jeho slov se u něj počet spermií blíží k hranici neplodnosti.

 

"Zdravý, mladý člověk – soudili podle prvního dojmu v rámci konverzace i náhodní lékaři. Proč tedy moje tělo produkuje třikrát méně spermií na milimetr, než je hraniční minimum podle Světové zdravotnické organizace? Proč je většina z nich morfologicky nevhodná k početí? Odpověď reprodukčních odborníků zněla: nevíme," napsal Viktor na facebook.

 

 

Lékaři mu prý řekli, že když změní životní styl, možná se časem něco změní. "Zkouším všechno. Vyměnil jsem úzké boxerky za volné šortky, jím víc zinku, dělám si v práci častěji procházky, abych se zchladil. Úplně jsem přestal kouřit, pít, lépe se stravuji," vysvětlil.

 

V závěru vyzval, aby lidé přemýšleli, než se budou druhých ptát, kdy budou mít konečně děti. "Jakoby to byla běžná otázka o počasí. Zvažte, jestli by nebylo lepší se už neptat, nejlépe ani žen, ani mužů," poradil Viktor.

 

Celý status si přečtěte tady:


 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

GALERIE ZE SVATBY: Adela Banášová vypadala ve svatebním jako víla! Volba účesu překvapí

Adela Banášová krásou zastínila modelky Maxovou a Herzigovou

mom TN.cz
Reklama