Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 17.8. 2017 19:14
foto+video nahota láká

Taková výstava tu ještě nebyla! V Praze vystavují nahé ženy! VIDEO

Zdroj: TN.cz

V Praze odstartovala jedna z nejkontroverznějších výstav na světě. Má název Voayer a ukazuje něco, co ve výstavních síních najdete jen stěží. A sice skutečné nahé ženy!

Když se tato výstava konala loni v Bratislavě, během pouhých 12 hodin ji navštívilo na sedm stovek lidí. A ambice v Praze jsou ještě vyšší! Kromě živých nahých žen, které jsou bezesporu hlavním lákadlem výstavy, mají návštěvníci možnost vidět i odlitky ženských těl z rukou sochaře Slavomíra Gibeje nebo fotografie ženských orgasmů od fotografa Petra Jedináka.

 

A ještě jednu přidanou hodnotu expozice má. Na rozdíl od většiny výstav je zde možné se některých vybraných exponátů i dotýkat. Podle organizátorů je právě možnost si některá vystavená těla osahat, smyslem výstavy: "Ti lidé, kteří tu jsou, si prostě užívají tu přítomnost. Nemyslí absolutně na nic, protože to se ani nedá. Je důležité si uvědomit vlastní přítomnost," říká autor výstavy Mário Petreje.

 

119

GALERIE: Výstava skutečných nahých žen

Zdroj: TN.cz/Jakub Deml

Výstava skutečných nahých žen - 20

Hodnocení:

 

Na výstavě je v jeden okamžik vystaveno 13 žen, v záloze na další dny jsou ale připravené další. A jak dlouho vlastně musí dobrovolnice v leckdy krkolomných polohách vydržet? Na svých pozicích jsou ženy vždy hodinu a půl, pak mají po stejnou dobu přestávku a pak opět hodinu a půl pózují. Na každý den pak přijdou jiné. "Teď až dokončíme rozhovor, tak je půjdu obejít a když některá bude chtít jít na toaletu, tak s ní půjdu na záchod," popisuje webu TN.cz Mário Petreje.

 

 

Pokud by se některá z návštěvnic chtěla k odhaleným dámám přidat, není to podle slov autora žádný problém. Stačí jen požádat některého z pořadatelů a mohou se sami stát součástí výstavy. Milovníci ženské krásy by si ale měli pospíšit, na návštěvu této kontroverzní výstavy mají pouhé tři dny.

 

ČTĚTE TAKÉ:

FOTO: Divoký sex s přítelem (†23) ji stál život! Otřesné důsledky sexuální praktiky nenapadly ani lékaře

Jaká jste v posteli? Tvar vagíny vás prozradí!
5 faktů o vagíně k neuvěření! Tohle v učebnicích nenajdete

TN.cz/Jakub Deml

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

17.8. | 21:50 Tomáš Jelínek
40
Myslím,že jsem normální muž a přirozeně se mi nahé pěkné ženské tělo líbí,ale ...
18.8. | 12:17 slovakxr
-3
všetci úchylovia, ideme? :D
27.8. | 14:59 dedapetr
2
Náhlasit nevhodný komentář
Podle moderních umělců i dobře naaranžovaný exkrement se stane uměním,pokud umělec má uměleckou školu.
21.8. | 09:31 Jan Kotlej
1
Náhlasit nevhodný komentář
Dobrý den vážení, tak je to tady zase,téma na diskuzi,když se svlékne žena je to prý umění a žena umělkyně, ale když muž tak je to uchyl a dobytek popřípadě i pedofil (s tím nesouhlasím). Jsem zvědav na váš názor,jinak hezkej den. jan Kotlej
18.8. | 21:21 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
znám křišťálovou studánku, kde nejhlubší je les, tam roste tmavé kapradí a vůkol rudý vřes. Tam ptáci, laně chodí pít...a koloušci srát...
18.8. | 21:18 josefvyskoc
7
Náhlasit nevhodný komentář
skoda ze jiz nezije nami vsemi milovany vaclav havel...mohl by se "jaksi hmmm hmmm" stat patronem teto zajimave vystavy...pridana hodnota ve verejnem prostoru...jak ztohoven ?...
18.8. | 19:50 josefvyskoc
0
Náhlasit nevhodný komentář
pí šabat pry take jednou odložila hidžáb ...odvazna to žena !...nastojte !...
18.8. | 16:54 novus
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Lackyluke, i uchyl je clovek..Teplousi uz jsou vseobecne tolerovani, tak se priprav, dalsi budou pedofilove a treba nekrofilove..I to jsou Deti Bozi!
18.8. | 14:29 luckyluke
6
Náhlasit nevhodný komentář
Sexualita se začíná zvrhávat v cosi nechutného.Pokud ženě nevadí,že jí cizí muži osahávají skoro v blízkosti intimních partií,tak to tedy nevím.
18.8. | 14:27 luckyluke
-1
Náhlasit nevhodný komentář
Na výstavě s rozporcovanými lidskými těly můžeme dojít k poznání,z čeho se lidské tělo skládá ale v tomhle případě nechápu o co tu jde.Zrušme antikoncepci a lidi začnou vnímat sexualitu trošku jinak.Ne jen na skočit párkrát šoupnout a konec.Dnes si žena vezme prášek a jde se na to.
18.8. | 14:23 luckyluke
4
Náhlasit nevhodný komentář
Pokud by byly vystaveny a umělecky nasvíceny aby to dodalo atmosferu uměleckých aktů,tak ještě budiž.Vystavování skoro otevřených ženských pohlavních orgánů?Je to síla.Asi se umění ubírá směrem,že za chvíli budeme veřejně obcovat před návštěvníky.
18.8. | 14:19 luckyluke
4
Náhlasit nevhodný komentář
Nebudu dávat žádný palec nahoru ale plně souhlasím s Tomášem Jelínkem.Co to je za ženy?Že se nechají vystavovat v takových pózách.Tedy že jsem taky naštvaný proti ženám,ale že se sníží až k tomuto?No to tedy nevím.To je jak výstava jak pro úchyly.