Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 23.4. 2015 15:06
muslimové v česku

Islámská invaze: Arabové skupují pozemky, kraj nepomůže

Arabové v Teplicích - 2
Zdroj: Jakub Deml/TN.cz
Arabové v Teplicích - ilustrační foto

Už delší dobu se mluví o tom, že lázeňské Teplice jsou stále oblíbenější u klientely z Blízkého východu a v ulicích se tu pohybuje stále víc žen v búrkách a nikábech. A to je podle všeho jen špička ledovce.

Přílivu lidí odjinud se totiž bojí i jiné obce v okolí okresních Teplic. Nejvíc to momentálně vře v Modlanech. Kamenem sváru jsou rozsáhlé pozemky.


Parcely o rozloze 25 tisíc metrů čtverečních před lety doslova za hubičku skoupil bývalý starosta Pavel Rajčan. A nyní je prodává s obrovským ziskem arabským zájemcům.


A místní se tak děsí, že je obklopí arabská enkláva, což se obyvatelům v době rozpínání Islámského státu a terorismu ani za mák nelíbí. Došlo to dokonce tak daleko, že obyvatelé Modlan sepsali petici a žádali krajské zastupitelstvo, aby prodej pozemků nějak zarazilo.


Jak ovšem píše čtvrteční MF DNES, krajští zastupitelé sice petici dostali a prohlédli, ale vzhledem k tomu, že pozemky patří soukromé osobě, nemají žádnou páku, jak prodej zarazit nebo alespoň zdržet.


Obyvatelé Modlan se přílivu muslimských sousedů obávají nejspíš i proto, že návštěvníci sousedních Teplic z těchto končin nemají ani trochu dobrou pověst, jsou prý hluční a všude odhazují odpadky.

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

23.4. | 13:59 lada48
45
Obavám obyvatel Modlan se ani trochu nedivím. Jestli se jim tam ten uvřískaný ...
23.4. | 18:44 viam
9
To se divím, že u muslimského tématu je otevřená diskuse, u cigi téma opět ...
24.4. | 08:04 jarhonl
10
Náhlasit nevhodný komentář
Pana starostu vyhodit a dohnat ho k tomu, aby to vrátili. Zrušit smlouvy s nějakým důvodem.Lidi, nechtějte žít s araby dohromady. Vymlátí nás. Kdo je bez víry - zemře. Věřte mi.
23.4. | 22:45 zacotomame
16
Náhlasit nevhodný komentář
Nejhorší je ovšem fakt, že to Modlanami nekončí. Je to jen počátek obrovské laviny, která pro nás neskončí dobře. Je to začátek islamizace naší vlasti, která pro nás skončí porobou, protože jsou mezi námi gauneři, kteří za peníze zaprodají i své potomstvo. Nechce se mi však věřit, že tomu nemůže ...
23.4. | 18:44 viam
9
Náhlasit nevhodný komentář
To se divím, že u muslimského tématu je otevřená diskuse, u cigi téma opět zavřeno ................ člověk ani nemůže vyjádřit svůj osobní svobodný názor.
23.4. | 15:20 lup3
20
Náhlasit nevhodný komentář
Okolní půdu a nemovitosti by měl nakoupit stát a sestěhovat tam cigány z celý země. Jsou si podobní a tak jim to tam bude klapat. Pak jen oplotit elektrickým ohradníkem a zřídit celnice.
23.4. | 14:28 rbrider
29
Náhlasit nevhodný komentář
Takoví bezpáteřní zmr di jako je pan starosta, který pro zisk zničí uplně vše, včetně hodnot, by mněli lidi ve vesnici zlynčovat hromadně.
23.4. | 14:04 asami hirotaši
29
Náhlasit nevhodný komentář
A je to tady tak to začíná a všichni víme jak to skončí.Pošlete je do prdele at táhnou kam patří.
23.4. | 13:59 lada48
45
Náhlasit nevhodný komentář
Obavám obyvatel Modlan se ani trochu nedivím. Jestli se jim tam ten uvřískaný dobytek skutečně usadí tak je čeká smutná budoucnost. My jsme skutečně pitomý národ, který si neváží odkazu svých předků a dáváme přednost okamžitému zbohatnutí před uvážlivým nakládáním s majetkem, obzvláště s půdou. ...