Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 6.2. 2015 17:21
hrůzný čin

Tragédie v Karviné: Těhotná Romana (24) zemřela po pádu z 10. patra!

Pád těhotné ženy z okna
Zdroj: zpravy@nova.cz/ Facebook.com
Témata:

Policie vyšetřuje, co se stalo v Karviné v Makarenkově ulici. Podle informací portálu TN.cz tam po pádu z okna zemřela těhotná čtyřiadvacetiletá žena.

Podle informací TN.cz se jedná o čtyřiadvacetiletou Romanu A. v šestém měsíci těhotenství. K tragédii mělo dojít poté, co se na místě pohádal bývalý přítel ženy s jejím současným partnerem. Žena chtěla hádce zabránit, to se jí stalo osudným. Po pádu z okna byla na místě mrtvá.

 


 

Případ vyšetřuje policie, která nemůže vyloučit, že se jednalo o vraždu. Kriminalisté ale počítají i s variantou, že mohlo jít o nešťastnou náhodu.


Vzkaz na Facebooku
Zdroj: facebook.com

 

"Byla to hádka. Hádali se minulý partner a současný partner. Ona je chtěla nějak uklidnit. Byla slyšet hádka a pak najednou ticho. A pak už bylo vidět, jak přijíždí sanitka," uvedl pro TN.cz muž, který zná celé pozadí tragédie. 
 

Další vzkaz na facebooku
Zdroj: facebook.com

 

MÁTE INFORMACE Z MÍSTA TRAGÉDIE? OZVĚTE SE NA ZPRAVY@NOVA.CZ

 

 

 

 

"Stalo se to ve čtvrtek kolem 21. hodiny. Případ nadále vyšetřujeme, zatím jsme nikoho nezadrželi. Zatím nemůžeme sdělit, zda se jedná o násilný trestný čin nebo nešťastnou náhodu," uvedl pro portál TN.cz karvinský policejní mluvčí Jaroslav Kus s tím, že momentálně probíhá výslech svědků.


18

GALERIE: Místo tragédie v Karviné

Zdroj: TN.cz

Místo tragédie v Karviné - 3

Hodnocení:

 


NEPŘEHLÉDNĚTE:

Dojemné video: Domácí porod! Milující manžel své ženě hodně pomůže

Vévodkyně Kate se kulatí! Rozkošné bříško už neschová

tn.cz