Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 25.9. 2017 18:17
Silná slova

Trump vyhlásil válku KLDR, máme právo střílet! řekl Kimův ministr

Kim Čong-un, Donald Trump
Zdroj: Profimedia

"Donald Trump vyhlásil Severní Koreji válku". Těmito slovy šokoval svět severokorejský ministr zahraničí Ri Yong-ho. Dodal, že by si celý svět měl zapamatovat, že to byli Američané, kdo válku rozpoutal.

Severokorejský politik šokující slova pronesl v New Yorku při setkání s novináři. Dodal, že režim nyní zvažuje všechny možnosti včetně sestřelení amerických strategických bombardérů a dalších letadel.


A to i prý v případě, že letouny budou mimo severokorejský vzdušný prostor. "Trump se nechal slyšet, že vedení naší země už tu příliš dlouho nebude. Tím nám vyhlásil válku, řekl podle Daily Mailu Ri Yong-ho.


A dodal, že se ještě uvidí, kdo tu už dlouho nebude. Silné prohlášení notně otřáslo americkou burzou, řada akcií ztratila na ceně. Pokles se mimo jiné týká Facebooku, Applu nebo Amazonu.Ministr KLDR výhrůžkou na sestřelování amerických letadel s největší pravděpodobností reaguje na sobotní incident, kdy vojenské letouny USA prolétly kolem severokorejského pobřeží.


Napětí mezi oběma zeměmi ovšem nabírá na intenzitě už delší dobu, toto prohlášení je jen jedním v dlouhé řadě výhrůžek a útoků z jedné i druhé strany.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

RADOSTNÁ NOVINA v Bílém domě: Na svět přišel další Trump! Jaké jméno chlapeček dostal?

Chlapec (11) poslal Donaldu Trumpovi dopis o svém životním snu. Prezident mu ho splnil!

pez TN.cz

Diskuze

Nejvíce hodnocené komentáře:

25.9. | 19:59 elana2
15
TRUMP CEJTÍ, ŽE JE POSLEDNÍ ŠANCE VLETĚT NA KLDR , a potřebuje světu nakecat ...
25.9. | 18:03 tomáš fuk
-5
korea musí z mapy světa, tajový semeniště blbců vládnout nemuže
28.9. | 11:21 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
novus: Plesnivá smradlavá držko Trósilova, vidím, že dělat ze sebe čůůůůůůůůůůůůůůráka je opravdu tvůj velkej koníček. Trousile, čůůůůůůůráku, Trousile, čůůůůůůůráku, Trousile, čůůůůůůůráku, Trousile, čůůůůůůůráku
26.9. | 14:16 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Dovedu si predstavit ten srumec kdyby kolem Ceska delal manevry KIM a ELbe by bylo plne Kimovych ponorek miricich na Hradcana a Kim hrozil Zemanovi znicenim kompletniho Ceska...
26.9. | 13:17 novus
1
Náhlasit nevhodný komentář
Ja jsem jenom zvedav jestli si "Demokracie" troufne po vzoru Nemecka na debatu predsedu stran kandidujicich do parlamentu s divaky. Treba i u Moravce...Uz se tesim, jak si netroufnou..
26.9. | 13:15 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Alexandr Cerny nic neobhajoval,,kdyby smel mluvit bez obav z toho ze ho ze studia vysoupnou pak bys Drzko slysel pravdivou pravdu!! Takhle aspon ztrapnil toho herce spatnyho Stropnickyho kterej ma dost problemu s opozici unej doma!!
26.9. | 13:12 novus
0
Náhlasit nevhodný komentář
Hejtmane,,kdes to zase vyhrabal?? To uz je prece stara vec, ze Vrazi z Wallstretu tvrdi ze komunisti zerou male deti!! A pritom v KLDR zadnou komunistickou stranu nemaj! Buhvi zceho delaji Americani ty jejich"Hambace"! Denne se morduji mezi sebou...???
26.9. | 11:36 jiz-nerejeme-drzkou-v-zemi
0
Náhlasit nevhodný komentář
26.9. | 09:13 truthwillprevail: Ruskej švábe, nekoukal jsi v neděli, jak ho RSDr Alexandr Černý obhajoval?
26.9. | 09:13 truthwillprevail
0
Náhlasit nevhodný komentář
hejtman77 - Kteří komunisti tvrdí že je prasátko fajn? Neznám nikoho kdo by to tvrdil.
26.9. | 08:15 Bohumír Panuš
3
Náhlasit nevhodný komentář
Dnešním několika komentátorům přeji spokojený život v KLDR, ono se to machruje od stolu plného žrádla.
25.9. | 21:36 hejtman77
-4
Náhlasit nevhodný komentář
Kim čon uňíček je fajn aspoň to tvrdí komunisti, před loni hodil svoji macechu svi-ním, vloni prozměnu nechal podříznout svýho brášku a vlastní několik mio korejských tlamiček oni mu totiž patří dostal je od taťky, tak mu nezáviď te
25.9. | 20:13 elana2
8
Náhlasit nevhodný komentář
TRUMP VÍ, že když rozpoutá válku, tak to odnese hlavně asie a okolí od jaderných bomb !!!! A amerika je ještě daleko i od raket, co má kim, které jsou zatím schopni sestřelit !!!! TRUMP JE NYNÍ NEBEZPEČÍM PRO CELÉ LIDSTVO !!! JE TO TRUMP KDO PROVOKUJE A CHCE ZA KAŽDOU CENU VÁLKU !!!!