Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 20.2. 2017 18:04
TVOJE TVÁŘ MÁ ZNÁMÝ HLAS

Tvář se vrací už v neděli! Sokolovi hned rozmlátí auto! VIDEO

Zdroj: TV Nova

Už tuto neděli vypukne na obrazovkách TV Nova třetí řada veleúspěšné show Tvoje tvář má známý hlas! Na co se můžete těšit?

Třetí řada show lámající rekordy sledovanosti Tvoje tvář má známý hlas se už v neděli poprvé objeví na obrazovkách televize Nova. V těchto dnech probíhají velmi intenzivní zkoušky a přípravy. Všichni účinkující dělají maximum, aby předvedli stoprocentní výkon a diváky jejich proměny zaujaly.

 

Moderátor celé show Ondřej Sokol postupně rozdává všem účinkujícím makety s interpretem, kterého budou ztvárňovat právě v prvním díle. Všichni soutěžící v těchto dnech opravdu šílí a panuje u nich obrovská nervozita.

 

118

GALERIE: Tvoje tvář má známý hlas: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto!

Zdroj: TV Nova

TVOJE TVÁŘ: Ruml napadl Sokola a Gondíková rozmlátila auto! - 1

Hodnocení:

 

Při předávání maket si navíc Ondřej Sokol nebral servítky a několik soutěžících to neuneslo. Například Ondřej Ruml na jeho vtípky reagoval obrovskou ránou pěstí, která moderátora paralyzovala k zemi. Adéla Gondíková byla zase tak naštvaná, že Sokolovi rozmlátila auto baseballovou pálkou. A to šlo pouze o dvě předávky. Přežil vůbec Ondřej Sokol až do konce a objeví se v prvním díle?

 

To uvidíme už v neděli společně s vystoupeními Marthy Issové, Tatiany Vilhelmové, Martina Dejdara, Adély Gondíkové, Aleše Hámy, Ondřeje Rumla, Markéty Konvičkové a Milana Peroutky, kteří se představí v rolích velkých osobností světové i české populární hudby a budou bojovat o finanční výhry pro dobročinné účely.

 

V porotě diváci uvidí osvědčené porotce Jakuba Koháka, Janka Ledeckého a Ivu Pazderkovou. V každé epizodě usedne do poroty speciální host. Velkolepá show Tvoje tvář má známý hlas v neděli od 20:20 na Nově.

TN.cz