Marta Kubišová

Issová zpívala v Tváři píseň Marty Kubišové. Co na to řekla legenda?

Issová zpívala v Tváři píseň Marty Kubišové. Co na to řekla legenda?
Zdroj: tn.cz / profimedia.cz

Martha Issová předvedla v semifinále show Tvoje tvář má známý hlas skvělý výkon, díky kterému jen upevnila svou pozici v postupové čtyřce. Vystřihla si hit Marty Kubišové (74) Nechte zvony znít a zpěvačka je nadšená.

Letos je tomu už 50 let, co se poprvé rozezněly zvony ve známé písni Marty Kubišové, přesto ale znějí dál a není snad nikdo, kdo by slavný hit neznal. Píseň jste mohli slyšet i ve třetí řadě oblíbené show Tvoje tvář má známý hlas a Martha Issová se s ní poprala opravdu statečně!

Její výkon pozitivně hodnotí i sama Marta Kubišová. Té se obzvlášť líbilo oblečení, které soutěžící měla na sobě. "Měla i hodně podobné šaty, s tou kožešinkou. Myslím, že se to povedlo," řekla. I její dcera v Issové částečně prý viděla maminku. "Sledovala to a říkala, že to bylo báječné," dodala zpěvačka.

Související obsah

Přesto, že Kubišová měla ten večer koncert a viděla tak jen konec Tváře, je nadšená. "Bylo to myslím velmi dobré a velmi povedené," sdílí názor své dcery. Jinak je to ale právě spíš dcera, kdo show sleduje. Zpěvačka sama má teď hodně vystoupení, v listopadu chce totiž pověsit zpívání na hřebík a ukončit kariéru.

Související obsah

"Měla bych teď trochu dbát na sebe," svěřila se TN.cz. Po prodělaném infarktu v loňském roce se chce víc šetřit a netlačit tolik na pilu. Třeba doma s dcerou prý ale nezpívá. "Sama si možná někde broukne, ale že bychom si daly nějaký duet - to v žádném případě," zakončila zpěvačka.

Není to poprvé, co měla Martha Issová ve Tváři českého interpreta. S Klíčem pro štěstí okouzlila porotu i diváky sedmého dílu. Co na její výkon tehdy řekla Marie Rottrová, si poslechněte zde.

Připomeňte si poslední vystoupení Marthy Issové, kdy se převtělila do legendární Marty Kubišové:

Takhle zpívá originál Marta Kubišová:

Pokud jste poslední díl neviděli, můžete si ho pustit na NovaPlus. Všechny díly najdete na VOYO. Videa ze zákulisí i další zajímavosti o show Tvoje tvář má známý hlas čtěte na Nova.cz!

Chcete vidět své favority z show Tvoje tvář má známý hlas naživo? Máte příležitost na velkém koncertu! Kdy a kde jsou k sehnání vstupenky, čtěte zde.

ČTĚTE TAKÉ:

Marta Kubišová: Chtěla bych být babičkou
TVOJE TVÁŘ: Šok! Co se to stalo Marthě Issové se sluchem?

lud, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Píše se na Deník.cz