Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Publikováno 3. 10. 2017
galerie krásné bydlení

Tady se děly orgie! Vdova zdědila vilu po zakladateli Playboye!

Dům koupený pro manželku Hugha Hefnera
Zdroj: Profimedia

Zakladatel Playboye se dožil úctyhodného věku 91 let. Své o šedesát let mladší manželce Crystal Hefner nic neodkázal. Může si ale ponechat dům v luxusní čtvrti Hollywood Hills, který od manžela dostala ještě za jeho života.

Zakladatele Playboye Hugh Hefner se v roce 2012 oženil s jednou z bývalých Playmate Crystal Harris. Mladá modelka nechtěla dál bydlet v proslulé Playboy Mansion v Holmby Hills, takže od svého manžela dostala své vlastní bydlení.

 

Za necelých pět miliónů dolarů (110 milionů korun) jí pořídil v luxusní čtvrti Hollywood Hills moderní sídlo postavené v roce 2011. Do domu své ženě pořídil drahý nábytek. Nechybí například obrovská kuchyně, ložnice, prostorná koupelna a venkovní bazén.

 

17

GALERIE: Dům koupený pro manželku Hugha Hefnera

Zdroj: Profimedia

Dům koupený pro manželku Hugha Hefnera - 1

Hodnocení:

 

Sídlo mladé vdovy má také hernu, kde je například stůl na karetní hry. Volné chvíle si Crystal může užívat v obývacím pokoji s domácím kinem. Pokud by se rozhodla dům prodat, tak na tom vydělá. Jeho cena se nyní podle deníku Daily Mail pohybuje okolo 7 milionů dolarů (154 milionů korun). I když po manželovi nic nezdědila, údajně měla díky svému muži miliony na kontě už před jeho smrtí.

 


 

Zakladatel legendárního amerického pánského magazínu Playboy Hugh Hefner zemřel ve středu ve věku 91 let. Oznámila to společnost Playboy Enterprises. Hefner byl třikrát ženatý. Ještě za svého života vyslovil Hefner přání být po smrti nablízku slavné Marilyn Monroe. Proto si také koupil na losangeleském hřbitově, kde je legendární herečka pochována, volný hrob hned vedle jejího.

 

Podívejte se na reportáž o úmrtí  Hugh Hefnera

ham TN.cz