Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Aktualizováno 21.11. 2017 17:52
krach po roce

Vítězka Tváře Kohoutová přiznala rozchod s manželem

Zdroj: TV Nova

Vítězka čtvrté řady Tváře Berenika Kohoutová odpovídala na dotazy diváků TV Nova při živém chatu. Promluvila nejen o vztahu k ostatním soutěžícím, ale také úplně poprvé o rozpadu jejího manželství.

Berenika vyvrátila všechny zvěsti o vzájemných antipatiích mezi ní a moderátorem Ondrou Sokolem nebo ostatními soutěžícími. "Mezi mnou a Ondrou to byla taková hra, ve skutečnosti ho obdivuji za jeho pracovní nasazení," vysvětlila Berenika. Ani její hlavní rivalka Andrea Krejčíková ji prý neštvala, jak by se mohlo divákům zdát.

 

Tvář pro Bereniku byla po pracovní stránce skvělou zkušeností, doufá, že se jí díky účasti otevřou nové příležitosti jako zpěvačce. Následně však překvapila přiznáním, že se jí rozpadlo manželství s Pavlem Čechákem.

 

"Dobře, tak já to teda řeknu. S manželem jsme se na začátku Tváře rozešli, takže mě moc nepodporoval. A je to venku." odpověděla na otázku, zda jí byl manžel během soutěže oporou a rychle odběhla od tématu.

 

 

S bývalým manželem Táni Vilhelmové chodila Berenika od roku 2011. Pár měl roční pauzu, než si řekl své ano na jaře 2016. O rozchodu doposud Berenika veřejně nepromluvila.

 

I přes to, že se jí rozpadlo manželství, považuje Berenika Tvář za svůj splněný sen. "Vždycky když si jeden sen splníte, objeví se další. Čeká mě spousta projektů jak na poli hereckém, tak na tom hudebním. Fanoušci se vše včas dozvědí," uzavřela rozhovor Berenika.

 

Celý rozhovor si můžete poslechnout na kanálu Nova Plus!

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Vše, co jste chtěli vědět o Berenice Kohoutové, ale báli jste se zeptat: Život bez pravidel i hříšné tetování

PŘEPIŠTE DĚJINY: Proč vyhrála Tvojí tvář právě Berenika Kohoutová? Pravý důvod vás dostane

FOTO: Berenika Kohoutová ukázala krásná dvojčata! Je na tom lépe než kamarádka Marika Šoposká, tvrdí

HVĚZDA ULICE: Berenika Kohoutová prozradila svoji velkou slabost! Čemu snadno podlehne?

kik TN.cz
Reklama